Nápověda Doporučujeme:

Video: Zimní lov na velké tresky

Na naši videích si velmi zakládáme a přinášíme vám jedinečný zážitek pro vaše oči v ultimativní kvalitě 4K HDR. Pro letošní podzim máme připravenou novou serii reportáží o zimním rybolovu na tresky obecné. Touhu vytvořit takovou reportáž mám již několik let, ale až letos se to konečně povedlo. Uvidíte nekonečná hejna matečných tresek, kdy ryby berou jako zběsilé tzv. na hod. Testovali jsme, zda bude úspěšnější stříbrný nerezový pilkr nebo velká gumová ryba 32cm. 20kg jedinci tresky obecné jsou zcela běžnou záležitostí. V našem termínu se podařilo ulovit až 32kg obry. Při sledování této série videí uvidíte, co to je skutečná rybářská nirvána. Nyní vás zvu na malou ochutnávku na co se od 24.prosince můžete těšit.

 

Co je to HDR?

Aktuální TV standardy jsou založeny na metrice Standardní dynamický rozsah, která byla zavedena před více než třiceti lety. V současnosti mají díky novým odvětvovým standardům televizory s podporou HDR schopny zobrazit výrazně širší rozsah barev a kontrastů a přinesou HDR (vysoký dynamický rozsah). To znamená, že televizory s podporou HDR rozšíří kontrastní poměr a barevný prostor a nabídnou realističtější a přirozenější obraz podobnější tomu, co vaše oči ve skutečnosti vidí. Hluboká černá je kombinována s velmi jasnými prosvětleními. Výsledkem je úroveň reality, která dříve nebyla možná. Více na panasonic.com.

Zdroj: panasonic.com

5 komentářů

  1. Toto je absolutní bomba. Přejel jsem to na smart Tv, ale nevím, jak poznám, že mě to youtube přehrála v HDR? Obraz máte fantastický, díval jsem se na to 3x.

  2. Pokud tvoje Tv umí HDR, sama detekuje zdroj a přehraje to sama. Nemusíš nikde nic vypínat, nebo zapínat. Prostě nejpohodlnější cesta, makají stroje, ty si jen užíváš. 🙂
    Díky za pochvalu!

  3. Krásné lákání na novou sezónu. Moc se vám tom povedlo, nádherné dobrodružství, které by chtěl zažít asi každý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(49)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...