Nápověda Doporučujeme:

Video: Lov tropických ryb

Ponořte se s námi do modravých hlubin Indického oceánu. Litovat určitě nebudete, protože potkáte nádherné živočichy jako jsou manty, želvy, žraloci. Ryby nemusíte jen pozorovat, ale můžete se s nimi i utkat v zápase, kdo z koho. Toto nádherné video natočil Tomáš Poul a spol. při své lednové výpravě na Maledivách. Uvidíte, že na Safari lodi se dá rybařit 24h denně. Již kolem půl šesté ráno se vstává, aby se připravily pruty na ranní trolling, kde se dá očekávat záběr od wahoo, plachetníka nebo marlina. Dopoledne si můžete vyzkoušet hladinovou přívlač tzv. popping a zkusit ulovit hlavního představitele této disciplíny a to je kranas obrovský, přezdívaný GT. Po obědě si užijete šnorchlování na korálových útesech, které jsou vyhlášené po celém světě svojí druhovou rozmanitostí a pestrostí. Na večer se ještě zkouší trolling, než se loď zakotví na noční rybolov uvnitř atolu. To začne další velmi oblíbený způsob lovu – bottom fishing, lov ze dna na maso (kousek ryby). V noci se vám o zábavu budou starat žraloci, rejnoci, chňapalové nebo třeba tuňáci. Chytat můžete až do rána, pokud to vydržíte…

 

Autor: Tomáš Poul a kamarádi

5 komentářů

  1. Perfektní video, jako vždy, profesionálně zpracované, s důrazem úsporně na to nejpodstatnější, což u našich amatérských videí není podstatné. Důležitější než krátké šoty, je zachytit celkovou atmosféru a samozřejmě i rybářské souboje, poštěstí-li se. Palec nahoru, jen tak dál.

  2. Teď jsem se vrátil z Mauriciuse, ale takový rybolov jsem tam nezažil. Dá se na tuto loď jet i ve smíšených dvojcích? Myslím baby a chlapi?

    1. Ahoj. Já osobně si myslím, že pokud jsou vaše polovičky rybářsky naladěný, chtějí poznat Maledivy trochu jinak než válet se na plážích ALL inclusive resortů a snesou pobyt na lodi, tak proč by nemohli s vámi… na lodi v kajutách se udržuje pořádek (jako na hotelu), žádnej humus tam není, kuchyně super, jídlo famózní, za mě o.k.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(1)
(0)
(13)
(1)

Nahrávání ... Nahrávání ...