Nápověda Doporučujeme:

Volba premiéry videa na únor 2017

Máme připravené další dvě videa ze sedmidílného seriálu o rybolovu v Norsku. 24. února chceme udělat premiéru jednoho z nich. Je připraveno video o lovu tresek a reportáž o mořských kočkách. Tresky jsme natáčeli na plotnách u ostrova Soroya v červnu, uvidíte nádhernou, divokou přírodu a souboje s kapitálními kusy přesahující váhu 19kg. Kočky jsme lovily na zlomech 20-40m kolem Hasviku. Dozvíte se, že lov těchto dravců není úplně jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vlkouši bývají při záběru velmi opatrní a velmi často se stane, že seknete do prázdna. Tyto videa budou opravdovou lahůdkou pro oko, protože patří k prvním, které jsme natočili v Ultra HD 4K rozlišení.

 

Rozhodněte v anketě, které video Vás zajímá.

Které video máme zveřejnit v únoru 2017?

Lov mořských koček (188)
Lov tresek (164)
Nahrávání ... Nahrávání ...

 

Vítězné video zveřejníme 24.2.2017

10 komentářů

  1. Kam se poděli pstruzi? Psal jsi, že další duel budou pstruzi + tresky 🙁 Já se nedočkám. Teď jsou pstruzi úplně vyřazeni. Bé Bé Bé…

  2. Pstruhy jsme odložili na březen. Pustíme si je před naší záhájenou, aby jsme se zprávně naladili. Už se dočkáš.

  3. Pstruzi moc mrzí, ale krabi byli super úplně nejvíc. Já teď hlasoval pro kočky, tak uvidíme, jestli se na ně dostane.

  4. Těším se se na obě videa. Děláte to dobře. Vím, co takové video stojí. Kdyby jste chtěli podpořit, tak písněte číslo účtu do SZ. Rád vás podpořím.

  5. Moc chválím tvůrce seriálu. Výborný nápad udělat seriál o Norsku. To ještě nikoho nenapadlo. Krásně se zkracuje čekání na novou sezónu, pořád se člověk má na co těšit. Michale , výborná volba přizvat na natáčení Karolínu. Tak ať vám to dál šlape a my se máme na co dívat!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(48)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...