Nápověda Doporučujeme:

WFT NeverCrack Catfish LTC

Dovolte nám představit novinku z produkce značky WFT a to nový model pilkrovacího prutu ze série NeverCrack. Věříme, že tento prut se stane bestselerem ve své třídě. Je osazen kvalitními komponenty, jako jsou LTC očka bez keramické výplně. Prut máme vyzkoušen v zátěžovém testu při lovu velkých ryb jako jsou halibuti, trofejní tresky, žraloci a rejnoci. Tento prut dokáže bojovat s padesátikilovými rybami klidně celou noc a nikdy nedošlo k jeho zlomení. Ve výbavě nechybí koncovka na bojový pás.

Od 1.12.2016 až do konce roku můžete tyto pruty zakoupit se slevou 20%. Takže u modelu 2,1m ušetříte 438Kč a u modelu 2,4m pak rovných 478Kč. Sleva Vám bude odečtena při fakturaci.

Tento prut má dostatek rezerv i v takových případech, kdy dochází u nejrůznějších prutů ke kolizím s následným zlomem a prasknutím. I u těchto prutů je povrch oček z pravé oceli ošetřen exkluzivním způsobem (metoda ošetření povrchhu LTC), tento druh oček vám zaručí vysokou životnost oček i při pádu prutu v lodi. Pro velký úspěch a ohlas série prutů NeverCrack s nezlomitelnou špicí byl původní program výroby a koncepce těchto prutů dále rozvíjen do své konečné podoby. U těchto modelů se díky celkovému vysokému počtu vyrobených prutů podařilo silně snížit výrobní náklady a tím se podařilo docílit příznivou konečnou cenu bez ošizení kvality.

 

WFT NeverCrack Catfish 2,1m 250-1000g

(cena před slevou 2190Kč, po slevě 1752Kč s DPH)

wft_nevecrack_catfish_ltc

 

WFT NeverCrack Catfish 2,4m 250-1000g

(cena před slevou 2390Kč, po slevě 1912Kč s DPH)

wft_nevecrack_catfish_ltc

2 komentářů

  1. Tak když to nikdo ještě nekomentoval , já to tedy okomentuji …. Mám tyto pruty vyzkoušené na sumcích 200 cm + a jsou naprosto úžasné !!
    Doporučuji !
    (a to jsem je nekoupil tady a nedělám reklamu -:)

  2. Já jsem měl tu předchozí generaci s karamickými očkama. Nedám na ni dopustit. Mám ho sice nyní jako záložák, ale vím, že se na něj mohu za každé situace spolehnout. Taky se divím, že taková legenda nemá žádný ohlas. Bylo mě to blbý napsat jako první.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(48)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...