Nápověda Doporučujeme:

Top 5 – Říjen 2016

V měsíci říjnu byl největší zájem o tyto druhy nástrah a vybavení. Nechte se inspirovat tím, co si pro úspěšný rybolov Norsku pořizují ostatní rybáři se stejnou slabostí pro mořský rybolov jakou máte Vy. Nejdříve si představíme pět nejprodávanějších nástrah a pak pět kousků nejžádanějšího vybavení.

Nástrahy

1. Twister Daiwa Grubin Shad 20cm – Twister z měkké gumy s kulatým ocáskem náleží do kategorie nejpřitažlivějších nástach na Halibuty a velké Tresky – kladivo na halibuty a velké tresky!


 

2. Ryba Monster 2ks/20cm Makrela – Velký riper pro použití s mag. koulí nebo velkou jigovou hlavou.

3. Švédský pilkr Nerez 600g s třpytkou – Nerezový Švédský pilkr je pravděpodobně to nejlepší, co můžete na rybolov do Norska pořídit. Při jeho výrobě jsme vycházeli z osvědčeného designu “Solvkroken”, který jsme ještě vylepšily agresivním tvarem a umístěním háčků na bok pilkeru.

 

4. Roybait Jig L Keler 24cm 300g magnet – Jedná se o revoluční novinku pro lov velkých exeplářů halibuta a tresky obecné. Jig je vybaven jedním kvalitním trojháčkem. Po záběru se zadní trojhák vytrhne z magnetu a při zdolávání již nedojde k poškození ryperu od zubů zdolávané ryby.

 

5. ZOOM MAG II Electric Blue – Vynikající nástraha na treskovité ryby, velmi oblíbená zejména treskou polak a treskou obecnou. S těmito nástrahami bylo dosaženo skvělých výsledků při lovu ryb v oblasti jižního a středního Norska.

 

Vybavení

1. SET – Oblečení na moře (sleva 20%) – Dvoudílný plovoucí, zateplený oblek s membránou Sundridge Crossflow Extreme, kšiltovka ICE Fish, čepice ICE fish zimní, neoprenové ICE fish rukavice EX. DÁREK nůž MORAKNIV PRO S.

 

2. Elepack pro el. multiplikátory – Doporučené příslušenství elektrických multiplikátorů. Sada obsahuje: 1x Baterii 12V/7Ah, 1x dobíječku 230V/50Hz, maximální dobíjení 300mA, 1x transportní taška. Elepack je vhodný pro Ryobi ADSS700AC + VS, Banax Kaigen 500 XP, Daiwa Leobritz, Daiwa 500s, Daiwa 600fe a Simano Dendou Maru 4000Hp.

 

3. OAKLEY Turbine Black w/Sapphire Iridium – Brýle Oakley Turbine kombinují čisté linie, atraktivní vzhled se všemi moderními technologiemi značky Oakley jako je HDO, pro přesné a nezkreslené vidění, Unobtainium panely,které zaručí, že brýle budou držet přesně na svém místě a lehký O-Matter rámeček, který zajistí, že brýle budou pohodlné i při celodenním nošení.

 

4. SET – Přívlač (sleva 20%) – ICE fish Charon 2,4m 50-190g (+ pevný transportní tubus). Naviják PENN Slammer 360. DÁREK nůž MORAKNIV PRO S. SLEVA 20%.

 

5. Kleště pro výměnu kroužků a trojháčků – Jedinečný pomocník pro výměnu poškozených kroužků a háčků.

 

Tento článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(50)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...