Nápověda Doporučujeme:

Top 5 – Červenec 2016

V měsíci červenci byl největší zájem o tyto druhy nástrah a vybavení. Nechte se inspirovat tím, co si pro úspěšný rybolov Norsku pořizují ostatní rybáři se stejnou slabostí pro mořský rybolov jakou máte Vy. Nejdříve si představíme pět nejprodávanějších nástrah a pak pět kousků nejžádanějšího vybavení.

Nástrahy

1. Twister Daiwa Grubin Shad 20cm – Twister z měkké gumy s kulatým ocáskem náleží do kategorie nejpřitažlivějších nástach na Halibuty a velké Tresky – kladivo na halibuty a velké tresky!


 

2. Jig SEA GURU 10/0 100g – Optimální gramáž pro lov na větších hloubkách.

 

3. Vláčecí ryba ATOKA Scaler 16cm FH13 – Vláčecí ryba z měkké, ale odolné gumy, která funguje spávně i při pomalém vedení. Ryba je napuštěna speciálním rybím, olejem, který se po namočení postupně uvolňuje. Tato nástraha je vhodná pro lov halibutů a všech treskovitých ryb.

 

4. Magická koule 700g – Výborná nástraha do hloubek, kombinuje se s masem nebo velkým ryperem.

 

5. Morakniv Bushcraft Black – nůž s čepelí o průměru 3,2mm, která je chráněna proti korozi specálním teflonem. Tento nůž je oblíbený lovci a rybáři – vysoce kvalitní nůž za přijatelnou cenu.

 

 

Vybavení

1.  Sundridge Crossflow Extreme – Dvoudílný zateplený, plovoucí oblek Extreme vybavený prodyšnou dýchající membránou.

 

2. SPRO ZALTARC 750 – Špičkový naviják s přední brzdou a náhradní cívkou. Odolný proti mořské vodě.

 

3. Pletenka SpiderWire – Stealth Braid 0.17mm 11.6kg 270m – Spider splétaná šňůra Spiderwire STEALTH – olivově zelená. Legendární pavoučí šňůra na mořskou přívlač.

 

4. Impregnace NIKWAX TX Direct Spray-On – Zlepšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost. Snadné použití. Vyrobeno na bázi vody. Vhodné k impregnaci všech prodyšných textilií.

 

5. Držák prutu – Vynikají pomůcka pro lov na maso nebo trolling. Doporučujeme používat s magickým okem. Držák má bezpečnostní zámek proti vyklouznutí prutu.

 

 

Tento článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(49)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...