Nápověda Doporučujeme:

Nový TopFishing.eu 2019

Ahoj rybáři, spustili jsme novou verzi specialzovaného e-shopu na mořský rybolov topfishing.eu. Po více než destiletém provozu, bylo zapotřebí Váš oblíbený eshop posunout na současný standart v oblasti e-commerce. Při vývoji nové verze jsme dbali na to, aby zůstal stejně přehledný a snadno ovladatelný jako původní eshop. Proto jsme i v nové verzi zachovali levé svislé menu a další osvědčené prvky. Zachován zůstal i přehledný jednostránkový košík. Jako novinku jsme přidali objemové slevy (5.000Kč=5% a 10.000Kč=10%), které se vám automaticky aplikují na nákup, ať jste registrovaný zákazník, nebo bez registrace.

 

Doprava, platba a dárek

Přehodnotili jsme i dopravu, nyní stačí nakoupit nad 2.000Kč (Česko), nebo nad 3.000Kč (Slovensko) a máte dopravu zdarma. Na první pohled neviditelnou, ale podstatnou novinkou je, že je náš eshop responsivní a to znamená, že na každém zařízení (mobil, tablet, notebook atd.) se dokáže zobrazit tak, aby se vám pohodlně a přehledně nakupovalo. Další velkou novinkou je spuštění platební brány, takže je nyní možné nákup zaplatit online platební kartou. Při nákupu nad 4.000Kč automaticky získáváte dárek v podobě rybářského nože.

 

Sleva 20% na vše

Při této příležitosti jsme se rozhodli dát na všechno zboží 20% slevu*. Pro uplatnění slevy stačí napsat do formuláře “Mám slevový kód” heslo (bez uvozovek) “SLEVA20” při odesílání objednávky. Sleva se ihned projeví.

 

 

 

 

 

 

Hlavní vylepšení

 • Responsivní vzhled
 • Platba online platební kartou
 • Objemové slevy 5% a 10%
 • Doprava zdarma
 • Dárek zdarma

 

přejít na eshop tofishing.eu

 

Děkujeme za váš dosavadní zájem a těšíme se na vaše objednávky.

* Akce končí k 31.10.2019.

 

 

2 komentářů

 1. Super, jdu hledat! Prosím o info, jestli se slevy sčítají (při obj. nad 5 a 10tis Kč) a jestli se sleva 20% vztahuje také na servis/půjčovnu.

  Díky,

  Ivoš

  1. Dobrý den, slevy se nesčítají, prostě dostanete 20% slevu na celý nákup a pokud nakoupíte nad 2000Kč, tak máte i dopravu zdarma. Sleva se vztahuje pouze na zboží, takže na servis a půjčovnu ne. Přeji pěkný den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(49)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...