Nápověda Doporučujeme:

Top 5 – Květen 2016

V měsíci květnu byl největší zájem o tyto druhy nástrah a vybavení. Nechte se inspirovat tím, co si pro úspěšný rybolov Norsku pořizují ostatní rybáři se stejnou slabostí pro mořský rybolov jakou máte Vy. Nejdříve si představíme pět nejprodávanějších nástrah a pak pět kousků nejžádanějšího vybavení.

Nástrahy

1. ZOOM MAGII Black Sapphire – Vynikající nástraha na treskovité ryby, velmi oblíbená zejména treskou polak a treskou obecnou.

2. Duckfin 20cm Wakasagi – Perfektní tvar a precizní detaily. Nástraha se pohybuje ze strany na stranu už při pomalém navíjení.

3. Flounder Pearl Natural 16cm 115g – Jednoháček z horní strany těla zaručuje minimum vázek. Vyhledávaná kořist velkých tresek a halibutů.

4. Návazec na mořské okouny – Jedinečný návazec na lov mořských okounů. Délka 9m, háčky 6ks s fluo korálkem 6/0 a průměr monofilu 0,90mm.

5. Vláčecí ryba ATOKA Scaler – Vláčecí ryba z měkké, ale odolné gumy, která funguje spávně i při pomalém vedení. Napuštěná rybím olejem

Vybavení

1. Pletenka SpiderWire – Stealth Braid 0.17mm 11.6kg 270m – Spider splétaná šňůra Spiderwire STEALTH – olivově zelená. Legendární pavoučí šňůra na mořskou přívlač.

2. Filet nůž Rapala 19cm s brouskem – Pohodlná rukojeť, díky tvaru rukojeti se ruka neunaví ani po dlouhé práci. Progresivní čepel s oboustranným ostřím, pružná čepel.

3. Impregnace NIKWAX TX Direct Spray-On – Zlepšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost. Snadné použití. Vyrobeno na bázi vody. Vhodné k impregnaci všech prodyšných textilií.

4. Držák prutu – Vynikají pomůcka pro lov na maso nebo trolling. Doporučujeme používat s magickým okem. Držák má bezpečnostní zámek proti vyklouznutí prutu.

5. Penn Slammer 760 – Tyto navijáky zvládnou opravdu velké ryby, bez obav, že se vám zhroutí pod rukama.

Tento článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(49)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...