Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Záruční servis u zboží koupeného v Asii

  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Navarchus a poslední změna proběhla před 6 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #291640
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    To clo a DPH  se mi zdá dost brutální…

    Nicméně co se týče hodin strávených na celnici, stačí vyplnit plnou moc pro Českou poštu a pár formalit . Vše za Tebe vyřídí.Plnou moc a ostatní stačí poslat elektronicky, formuláře Ti zašlou. Pošlou ti oznámení , že dorazila zásilka ze zahraničí, do týdne ji máš vyřízenou doma. V ceně dobírky už bude vše vypočítané.

    Pokud máš někoho známého(což v Japonsku asi ne) zkus požádat prodejce, aby při zaslání uvedl, že se jedná o dar. Dost ušetříš. Já platil asi 1400 nebo 1600Kč celkové poplatky, už nevím . To bylo cca   4 roky za Tanacom750, tady stál min. 18000Kč.

    #291649
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Hoši proberte se! Multiplikator z Japonska bude ve stopách a celé menu bude rozsypaný čaj. Pokud studujete japonštimu, kupte si ho tam. Nenavinete si ani pletenku. Když se posere, tak reklamujte přímo v Japonsku, a to se vyplatí? 😁😁😁

    S tímhle se taky nedá souhlasit, jelikož je i u nás spousta navijáků jenž mají rozsypaný čaj… Třeba Banax … a ne že bych s ním nebyl spokojen ….jen ten čaj mi trochu vadí ….

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 2 měsíci uživatelem Holzby.
    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 2 měsíci uživatelem Holzby.
    #291656
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Hoši proberte se! Multiplikator z Japonska bude ve stopách a celé menu bude rozsypaný čaj. Pokud studujete japonštimu, kupte si ho tam. Nenavinete si ani pletenku. Když se posere, tak reklamujte přímo v Japonsku, a to se vyplatí? 😁😁😁

    S tímhle se taky nedá souhlasit, jelikož je i u nás spousta navijáků jenž mají rozsypaný čaj… Třeba Banax … a ne že bych s ním nebyl spokojen ….jen ten čaj mi trochu vadí ….

     

    Jistě, samozřejmě souhlasit nemusíš,

    já jsem psal pouze svůj názor, proč jsem se rozhodl koupit naviják v zahraničí. Každý se přece rozhodne jak chce.

    Nicméně není pravda, že z Japonska koupíte pouze ,,rozsypaný,,  čaj. Koupíte ho i v angličtině,

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Záruční servis u zboží koupeného v Asii

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...