Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Záruční servis u zboží koupeného v Asii

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (11 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Navarchus Navarchus a poslední změna proběhla před 9 měsíců.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 18 celkově)
  • Autor
     Petr Vozenilek 
    Účastník
    (7 odpovědí)
    byl(a) online před 27 dny

Ahoj během měsíce se chystám do Asie, tak mě napadlo, že si tam pořídím elektriku, protože jsou tam levnější než u nás. Zajímalo by mě, jak to bude se záruční opravu, uznají mě to u nás?

honzak honzak 
    Účastník
    (2487 odpovědí)
    byl(a) online před 8 hodiny

Ahoj během měsíce se chystám do Asie, tak mě napadlo, že si tam pořídím elektriku, protože jsou tam levnější než u nás. Zajímalo by mě, jak to bude se záruční opravu, uznají mě to u nás?

tady s tebou vybehnou jak z horkym popelem. Servis funguje jen na zakoupene zbozi u nas.

Frantisek Necekal Frantisek Necekal 
    Účastník
    (20 odpovědí)
    byl(a) online před 3 měsíců

U nás platí, kde sis to koupil, tam svoje zboží reklamuj.

Pepek Blahu 
    Účastník
    (8 odpovědí)
    byl(a) online před 17 dny

Koupil jsem si ve státech Iphone, tady se po roce posr.al a odmíttli mě ho tady opravit. Tak jsem ho hodil do koše. Pokud koupíš výhodně a levněji, poneseš riziko, že ti to tady nikdo neopraví.

viki 
    Účastník
    (180 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Ahoj Norýci – kluci já se divím jedné věci ( hlava mi to nebere ) už také jezdím na ryby nějakých dvacet let a mohu říct , že mne nikddy nenapadlo a špekulovat nad el.multíkem za nejlevnějš a ještě odkudsi .někdo tu napsal ,že je lepší u nás a opravdu nepříjdeš o servi ani záruku .Myslým že toto by nám zasvědceně mohl říct Sim. Omlouvám se za můj názor . Hezký den VIKI

pepapol pepapol 
    Účastník
    (209 odpovědí)

Podle mého když si koupim navijak v cizině tak prijdu max o záruku, ale když ho budu chtit poslat na servis v čechách který si zaplatim tak by problem být asi nemel ne???

viki 
    Účastník
    (180 odpovědí)

……. není tomu tak , už jen proto že, a to vím dobře z mé zkušenosti u jiných kolegů.jsou třeba jiné profily závitů .není to ani metrickej ani NPT a ani W , je to prostě americkej – stoupání M ale vrcholový úhel G,a to je velký problém a druhá věc je , že pro náš trh jsou udávané v mm,kdežto v nějaké cizině většinou v palcích nebo malý rozdíl v inche . na tosi dávejte pozor.jinak nic proti  navijákum koupených v cizině.čau VIKI

pepapol pepapol 
    Účastník
    (209 odpovědí)

Nevim no mam navijak primo z japonska s anglickym dysplejem takze podle meho je urcenej pro evropsky trh. Ja to proste beru tak ze ten navijak pouzivam zřídka a když se o to člověk trochu stara tak by to melo neco vydržet. A servis sem mel na mysli, jakoze rozebrat vycistit promazat.

viki 
    Účastník
    (180 odpovědí)

Ahoj PEPO tvů názor je v naprostěm přádku , v Anglii se měří v palcích. Ano když si nářadí hledíš není čehoho se obávat . Zdraví Titranista VIKI .

Sim Sim 
    Klíčník
    (9554 odpovědí)
    byl(a) online před 7 dny

Ahoj, žádný obchodník ti nepřijme zboží do reklamačního řízení, pokud nebyla věc zakoupena u něj. Všichni se řídí heslem: „Kde jsi koupil, tam reklamuj.“ Měl jsem i požadavky na reklamování zboží, které zákazník koupil v Německu. Ne, ani zboží z Německa nepřijmu na reklamaci. Co se týče pozáručního servisu, tak u elektrik platí, že do Evropy se vozí jen určité modely, které mají podporu ND. Takže dobře vybírej, co si koupíš, protože životnost elektriky s podporou ND je někde 10-12let. Když si koupíš špatný model, tak to tady nikdo neopraví, protože prostě nebudou náhradní díly.

Petr Vozenilek 
    Účastník
    (7 odpovědí)
    byl(a) online před 27 dny

Zdar, ty bys mi doporučil jaký model, aby mi vydržel 10-12let, jak píšeš?

Horak Horak 
    Účastník
    (30 odpovědí)
    byl(a) online před 13 dny

Hoši proberte se! Multiplikator z Japonska bude ve stopách a celé menu bude rozsypaný čaj.  Pokud studujete japonštimu,  kupte si ho tam. Nenavinete si ani pletenku.  Když se posere, tak reklamujte přímo v Japonsku,  a to se vyplatí? 😁😁😁

pepapol pepapol 
    Účastník
    (209 odpovědí)

Nevim kde si na to prisel, ja mam z japonska ukazuje v metrech a s anglickym displejem a pletenku sem navinul uplne normálně a to se vyplatí  🙂 🙂

• Tato odpověď byla upravena před 9 měsíců, 1 týden uživatelem pepapol pepapol.
    Navarchus Navarchus 
    Účastník
    (586 odpovědí)
    byl(a) online před 6 dny

Zdar chlapi,

mám Daiwu tanacom 750 bull v angličtině zaslanou z Japonska.V případě záruční opravy mohu zaslat zpět(což asi každý neudělá), Daiwu jsem kupoval záměrně, je to nesmrtelný stroj pokud se o něj staráte. Vyšel mne o 6000Kč levněji než u nás.  Nepočítám, že by se v záruce pokazil. Za ty dva roky záruky otočím Norsko max 4x., někdo 2x. V případě, že už by se v záruce opravdu pokazil, tak Michal dokáže v servisu i nemožné.

Za ušetřených 6000Kč bych ho jistě opravil. Osobně neznám nikoho, komu by se v záruce Daiwa pokazila.

• Tato odpověď byla upravena před 9 měsíců, 1 týden uživatelem Navarchus Navarchus.
     Hakl 
    Účastník
    (9 odpovědí)
    byl(a) online před 6 měsíců

Dovážet z Asie naviják, který se dá koupit v CZ, případně v některé jiné zemi EU z cenových důvodů je dle mého názoru nesmysl. Jen clo a DPH mne před 2 týny za malý naviják Daiwa zaslaný z Japonska vyšly na téměř 5 000 Kč. K tomu je třeba připočíst několik hodin strávených na celnici. Přiložený návod je pouze japonsky, ale ovládání včetně funkce JIG je prakticky identické s navijáky, které jsou notoricky známy, takže bych návod stejně nestudoval. Menu na navijáku je anglicky a délky v metrech. Takovýto individuální dovoz však má smysl jen pokud toužíte po navijáku, který se do Evropy nedováží, nehledíte přitom na cenu a záruky neřešíte, neboť u takového zboží žádné nejsou. Rozhodně to není nic pro začátečníky.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 18 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Záruční servis u zboží koupeného v Asii

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2018

Maledivy » Únor 2018

Madagaskar » Listopad 2017

Anketa