Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Zakrmování v Norsku,.

  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel vapno1 a poslední změna proběhla před 10 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #80952
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Samozřejmě se jedná o 7-10.denní pobyt.

    #80954
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Nejlepší je sehnat si v Norsku nádobu jako je velký kýbl a nebo bedýnka. Zbytky z filetování nacpěte do nádoby a celé to strčte do mrazáku na den, dva. Pak si to přivážeš na provázek, najdeš si pěkné místo a tam to spustíš. Za pár hodin můžeš začít s vláčkou okolo takto zakrmeného místa. Když jsem byl v Bergenu, tak to tam praktikoval jeden němčour a na 12m dostal ďase 118cm. Nikdo nechápal, ale on tvrdil, že už tak chytá léta a super. Ať Vám koušou! 🙂

    #80955
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    My jsme vysypali k bójce kýbl pilkrů a pak jsme chytali jen tam…………………………..Ale za 12dní ani ťuk.:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

    #80957
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    A měli jste na nich nalepený oči?Na ty naše s očima taky nic.

    #80959
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak půl na půl,měli jsme dost starších a na těch se odlepili ale dal jsem tam i pár čerstvech s očima-kvuli vůni,a nic.Divný co???????????????:-x:-x:-x:-x

    #4911
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Každý den vyvážíme zbytky, většinou do blízkosti přístaviště. Jsou zkušenosti a úspěchy ze 7.-10.ti vyhazováním zbytků na určitém místě?

    #80961
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    V kempu u Aure se chytá standartně u bojky, za kterou se vozí zbytky. Dobrý místo na limandy a další druhy menších platejsů …

    Jinak krmení jsem nezkoušel …

    #80963
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    a s ušima jste zkoušeli?

    #80969
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Kapitan-lipanek, myšleno bylo jen vyvážení zbytků na určité místo. Nikoliv nějaké specielní krmení, či návnady.

    #80978
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Na miestach, kde sa vyvážajú zbytky úspešne chytáme platízov, Po zotmení prídú i žraločky ale makrely sú tam také vypasené, že sa niekedy až divíme, aké sú veľké. Pri čistení z nich vychádzajú celé plutvy z rýb.

    #81090
    Martin
    Účastník
    (27 odpovědí)

    To Preparator: Čau, prosím tě, co myslíš tím “pěkné místo”? Jakou hloubku, dno a místo bys doporučil? Díky moc, Kostik

    #81091
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Kostik napsal:

    To Preparator: Čau, prosím tě, co myslíš tím “pěkné místo”? Jakou hloubku, dno a místo bys doporučil? Díky moc, Kostik

    Ahoj, on to vozil na začátek fjordu na závětrnou stranu. Šlo o to, že se tam narozdíl od nás dostal za každého počasí i když foukala 10tka. My čuměli na molu a nebo chytali v blízkosti chaty a on si radostně tahal malé tresky a platýze. Měl tam hloubku okolo 20m, na jedné straně mělčina, na druhé to padalo do 100m do fjordu, tvrdé dno!, a chytal z 99% když byl příliv. Neměl to asi jako top místo na rybaření, ale ten týden hodně foukalo a tak tam toho nachytal opravdu nejvíc. Já jsem to už také zkoušel,ale kromě platýzů a pár štítníků, žádná sláva :), asi to chce vydržet a ryby stáhnout, protože tam toho vozil poměrně dost, bral si i bordel od ostatních. Měj se Láďa

    #81113
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Zbytky z filetování nacpěte do nádoby a celé to strčte do mrazáku na den, dva. Pak si to přivážeš na provázek, najdeš si pěkné místo a tam to spustíš.

    Mám dotaz: Neplavalo to pak???

    Byl jsem jednou svědkem u kaprařiny, jak měl týpek zamrazené šrotové koule a ty, když hodil do vody, tak mu plavaly :-D:-D:-D

    Slaná voda nadnáší ještě více, tak aby to nebylo spíše krmení pro plavačkáře :-S

    #81115
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Mám dotaz: Neplavalo to pak???

    Byl jsem jednou svědkem u kaprařiny, jak měl týpek zamrazené šrotové koule a ty, když hodil do vody, tak mu plavaly

    Slaná voda nadnáší ještě více, tak aby to nebylo spíše krmení pro plavačkáře [/citace]

    Hele mě se to docela potápělo, nebylo to jak když tam hodíš šutr, ale ke dnu to šlo :), samozřejmě když někdo přidá kámen, tak jedině dobře 🙂

    #81121
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    bez komentara?,?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 18)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Zakrmování v Norsku,.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...