Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Zakrmování v Norsku,.

  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel vapno1 a poslední změna proběhla před 10 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #81236
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Ahoj,

    myslím, že plavat to bude určitě, max. to trochu klesne pod hladinu ale rozhodně ne na dno.

    Takže se to musí řádně zatížit.

    Taktéž jsem byl kdysi u toho, že jsem si doma nachystal spoustu partiklu pro chytání na řece a chytře si ho zamrazil abych pak lépe mohl zakrmit, aniž bych si uvědomil, že se to prostě nepotopí a bude to plavat. Dodnes se mi kamarád směje jak jsem mával kostce ledu, která si to mašírovala hezky po vlnách. 😀 (naštěstí to byla jen 1).

    Bylo mi tenkrát asi 15 let.

    #81243
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Je to uplně logické,už někdo viděl kus ledu co se potopí na dno??????????Bez kamene nebo zátěže to zůstanew pod hladinou.8-O8-O8-O8-O

    #81246
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Na Loppě-Sandland v r.2012 jsme dvě party a možná i více part, vyváželi zbytky nedaleko za výjezd z přístaviště. Chytání v tomto místě jsme, naše parta nezkoušeli. Později jsme se dozvěděli, že na tomto místě dostali Ukrajinci kapitálního halibuta. Údajně 90kg. V mrazáku po něm zůstala jen “palice”.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Zakrmování v Norsku,.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...