Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #49711
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    #49712
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    #49714
    Luboš
    Člen
    (45 odpovědí)

    Tak to vypada opravdu super 8-). Letos jsem vymýšlel něco podobného s pletenkou, ale tyto jsou 1A. Kde se to da pořídit ??? Díky za odpověď.

    #49715
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Fakt to vyzerá dobre . Možno by stačilo na hák prichytiť malý dvojháčik zmršťovačkou …

    #49722
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Už jsme o tom tady sice psali,ale – já jsem používal,používám jednoháček na silonovém návazci 0,9-1mm.Dal jsem ho tam spíš z důvodů “pocitových” než praktických,připadalo mi,že velký ripper (+20cm)má jigový háček příliš vepředu.Na 25-ti cm nástrahy není tolik záběrů a občas tam “něco” chvíli visí ,a pak spadne,což budí různé představy o velkých rybách.Jsem přesvědčen,že jde o ryby malé.Přídavným háčkem ztratíme selektivnost nástrahy a zasekneme i malé ryby,kterým se chceme vyhnout.Pro velkou tresku obecnou není 20+ nástraha problémem,mám zkušenost,že v době aktivního braní se na ni chytí i 80cm (Soroya).U halibutů – tam kde je hledáme, nebývají jiné ryby,velký zabere i na 10-ti cm ripper,červa ZOOM.Doporučuju DVD Halibut Queen,žádné přídavné háčky tam nedávají,resp.doteď nedávali.A soustřeďují se na trofejní ryby,proto velké nástrahy,metroví nejsou žádoucí.Kdo chce chytit každou rybu útočící na velkou selektivní nástrahu,ať neseká hned,tak jako by chytal na ZOOM.A nebo tam dejte nástrahu do 15-ti cm s dostatečně dlouhým jigovým háčkem,zaseknete každou rybu od 30-ti cm.

    Před poškozením nástrahu stejně neuchráníme,když se vlkouš rozhodne,že se na ni zavěsí a nepustí…

    #49847
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Tak na usmířenou za ty návazce posílám svůj oblíbený čarověník na břehu Foldfjordu,doufám,že tam stále je.Uprostřed to tmavší a skoro kulaté 😐

    #49849
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Prosím, co je to “Čarověník”:-(

    Asi mám mezery ve výchově:-)

    Jiřan

    P.S. připomíná mi to břehy u švédských jezer 😉

    #49850
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    #49851
    chocho
    Účastník
    (143 odpovědí)

    To vypadá jako obrovská koule jmelí:-D:-D:-D

    #49852
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Karle, ale jmelí je zlaté:-D:-D:-D:-D:-D

    #49854
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)
    #49858
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Díky za informaci, myslel jsem si, že je to parazitická rostlina podobná jako Jmelí bílé.

    Teď jsem si dočetl Wikipedii.

    Jiřan

    P.S. člověk se učí celý život:-)

    #49859
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    P.S. připomíná mi to břehy u švédských jezer

    Přesně,tato část vypadá jako nějaké jezero,včetně vln.

    Tohle je sladká voda v horách u norských hranic.

    #49860
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Krásné ráno a ten klid, že se před okny pasou srnky.

    #49873
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Včerejší výšlap do vojenského prostoru Libavá..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...