Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,421. až 3,435. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #133826
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    janka napsal:

    Zitra Norsko ocekava “trosku bourka” orkan Tor, takze kdo jste na ceste ci na rybach – pozor!

    http://www.tk.no/nyheter/var/na-kommer-ekstremvaret-tor/s/5-51-151622

    No to je nadělení, aby jsme meli kam jet!! Nemas odkaz na nakou webku třeba u atlantský cesty? Mohlo by to být zajimavy.

    #133827
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    treba tahle by mohla byt zajimava

    http://www.kristiansund.kommune.no/01-populart/

    tuknete si GRIP na to, cemu davate prednost

    Kamera je na zivo, otaci se a zabira skoro cely ostrov Grip, ktery lezi v moori asi 14 km pred Kristiansundem.

    #133834
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Ten grip me zrovna nejde (ze uz by ji to sfouklo ??). Kristiandsund jo, zatim je tam pomerne klidno…

    #133861
    Sim
    Správce
    (11247 odpovědí)

    Jedna monstrózní treska z loňské sezóny na Islandu.

    #133867
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    To Hyse

    Nainstaluj si Javu a pak to jde krasne. Kamera funguje.

    #133898
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Jak byla velká?

    Sim napsal:

    Jedna monstrózní treska z loňské sezóny na Islandu.

    #133973
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Zdravim vsechny:-)

    Mam dotaz:mate chlapi zkusenosti z eschopem z Prahy jmenujou se Na ostruvku. Obednal jsem tam termo obeceni pred 10 dny,potvrz.email prisel hned,ale to je cele. Kdyz jsem vytocil jejich mob.ozvalo se ze minuta je za35kc…pevnou nikdo nebere…diky moc za info :-)Zdenek

    #133976
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    fola napsal:

    Zdravim vsechny

    Mam dotaz:mate chlapi zkusenosti z eschopem z Prahy jmenujou se Na ostruvku. Obednal jsem tam termo obeceni pred 10 dny,potvrz.email prisel hned,ale to je cele. Kdyz jsem vytocil jejich mob.ozvalo se ze minuta je za35kc…pevnou nikdo nebere…diky moc za info Zdenek

    Cokoliv jsem se snažil objednat, nic nebylo skladem. Možná jedna vyjímka před dvěma lety, doprodej navijáku. To jsi nejsem ale jistý.Už neobjednávám nic.:-S

    #133985
    glum.tom
    Účastník
    (97 odpovědí)

    fola napsal:

    Zdravim vsechny

    Mam dotaz:mate chlapi zkusenosti z eschopem z Prahy jmenujou se Na ostruvku. Obednal jsem tam termo obeceni pred 10 dny,potvrz.email prisel hned,ale to je cele. Kdyz jsem vytocil jejich mob.ozvalo se ze minuta je za35kc…pevnou nikdo nebere…diky moc za info Zdenek

    j

    Ja objednaval dvakrat a vse v poho. Je fakt ze jsem si to vyzvedaval osobne protoze

    jsem objednaval pruty a chtel jsem je videt. Tom

    #133993
    klakson
    Člen
    (42 odpovědí)

    Já objednávám taky a vše v pořádku. Minuta za 35 je kravina. Kdo ví kam pak jsi volal.

    #134018
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)
    #134019
    Martin Pribyl
    Člen
    (34 odpovědí)

    janka napsal:

    http://www.severskelisty.cz/udalost/uda0849.php

    no kazdy to resi jinak 😀

    #134022
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    fola napsal:

    Zdravim vsechny

    Mam dotaz:mate chlapi zkusenosti z eschopem z Prahy jmenujou se Na ostruvku. Obednal jsem tam termo obeceni pred 10 dny,potvrz.email prisel hned,ale to je cele. Kdyz jsem vytocil jejich mob.ozvalo se ze minuta je za35kc…pevnou nikdo nebere…diky moc za info Zdenek

    Zkušenost špatná.

    Nechal jsem se nachytat na přívlačák s navijákem v akci. Když už jsem objednával, pochopitelně jsem toho pobral povícero – cca za tři a půl litru. Objednávka byla striktně elektronicky potvrzena a pak začalo čtrnáctidenní martyrium, nebudu to rozepisovat, ve finále nula.

    Nevím, proč mají stránky.

    #134033
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Pani Janko, rád by jsem pomohl. Mám ve sklepě kolo ukrajina a chtěl by jsem jí věnoval na tuto bohulibou pomoc. Nemám to zas tak daleko na ten přechod. Nevíte kde dělají sbírku kol kam ji dovést. Jistě by této dobré věci posloužila.

    #134034
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Zapa dobrý :-D:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,421. až 3,435. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(120)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...