Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,076. až 3,090. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #116814
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Tohle chytit na lodi, tak se podělám… natož na kajaku

    [yt=v6gQbJiSGNA=yt]v6gQbJiSGNA[/yt]

    #116861
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Hrozný ,,prase,,

    na kajak bych teda nevlez8-)

    #117209
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Na dvore rodinného domu si chcem postaviť malú “garáž” sklad pre “hračky” do Nórska, kosačku na trávu a záhradné náradie v štýle červeno-bieleho nórskeho domčeka s trávnatým povrchom strechy. Prosím kolegov o detaily (foto) dreveného obloženia stavieb v NO, detaily osadenia okien a dverí, aký druh farby použiť,(odtieň je jasný :-D), aký druh trávy vysiať a ako riešiť zemný zásyp na streche + izolácie. Každé foto a informáciu-skúsenosť rád prijmem a budem za ňu vďačný.

    Ak sa Vám moja prosba zdá čudná, chápem to, ale asi sa jedná o ťažký stupeň závislosti. Tejto sa neviem a asi ani nechcem zbaviť.:-D;-)

    Tak pomôžte prosím!!!!

    #117212
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)
    #117215
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    vojtko napsal:

    aký druh farby použiť,(odtieň je jasný )

    Cervena barva je faluröd viz. http://www.sverige.cz/svedska-cervena-resp-falurod/ a da se koupit v kazdem svedskem obchode. Staci se cestou z Norska zastavit v nejakem obchodu s barvami (Ekholms) nebo v hobby marketech (napr. Biltema, Jula apod).

    #117218
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Nedavno jsem si vzpoměl že jsem jako malej kluk viděl u jednoho rybáře mini udírnu tak jsem jí udělal.Je to plechová krabice ve které je asi v polovině výšky vyndavací rošt.Na dno se nasypou piliny,vloží se rošt a na něj ryby,krabice se uzavře poklopem a dá se nad otevřený oheň.Piliny bez přístupu kyslíku jen doutnaj.Neni to na uzení do zásoby ale na rychlou a dobrou pochoutku.:-D:-D:-D:-D

    #117221
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    To je prima nápad. :-P:-P

    #117224
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Doufám,že na makrely už pojedeme s touto výbavou.Začátkem září snad ještě nebude tak chladno.Jinak se dá sehnat i zaizolovaná.Na rozdíl od Ottovy udírny tato potřebuje 230V.

    #117248
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    otta napsal:

    Nedavno jsem si vzpoměl že jsem jako malej kluk viděl u jednoho rybáře mini udírnu tak jsem jí udělal.Je to plechová krabice ve které je asi v polovině výšky vyndavací rošt.Na dno se nasypou piliny,vloží se rošt a na něj ryby,krabice se uzavře poklopem a dá se nad otevřený oheň.Piliny bez přístupu kyslíku jen doutnaj.Neni to na uzení do zásoby ale na rychlou a dobrou pochoutku.

    Tohle mam doma. Akorat koupene v obchode. 😀 Jediny rozdil je v tom, ze nad pilinami je jeste jeden plech. To doporucuji, protoze kdyz ti zacne tuk kapat na piliny, tak to nedela dobrotu…

    Par fotek podobneho modelu je tady

    #117260
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Mam ji dělanou ale jen z černýho plechu,za těch skoro už 40 roků mám už čtvrtou protože se časem propálí dno,projela snama hodně dovolených ale používame ji i doma ,da se v tom dělat kuře králik buřt ale nejlepši je ryba.Jen opatrně s hoblinama stačí trochu na dno.

    #117828
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Kluk je borec. :-D:-D:-D:-Dhttp://www.novinky.cz

    #117830
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Viděli jste kurs norské koruny ? 2.98!!

    #117837
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    fola napsal:

    Viděli jste kurs norské koruny ? 2.98!!

    Viděl, ale nemám z toho všeho kolem, co je toho původcem, vůbec dobrý pocit.

    #117854
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Orlici na Smöle nam brzy vyleti. Na tomto videu muzete videt, jak si Nille zkousi kridla.

    Tady je primy prenos z hnizda

    Jmena orlu:

    Baron Blå – Modry baron (ma modry krouzek na noze)

    Baronesse Barfot – Bosa baronka

    jejich potomci: Jeppe a Nille

    [yt=j3LGY1DDFA4=yt]j3LGY1DDFA4[/yt]

    #117868
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Už je to jen otázka hodin, než vyletí z hnízda:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,076. až 3,090. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...