Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,656. až 2,670. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #99724
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    zerp napsal:

    BOKOČI… co dšláš 15.11. nezahraješ mně TROCHU……

    50………

    Čekal jsem tě včera, že dorazíte i s Márou, aby jste viděli jestli budete chtít zahrát na té vaší prosincové besídce.

    :-(:-(:-(

    #99735
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Případné zájemce chci upozornit na to, že Přírodovědecká fakulta UK v Praze bude od února pořádat semester, který by některé z nás mohl zajímat. Témata: Mořská fauna střeodomoří a Vodní ekosystémy. Dle obsahu kurzu to vypadá dobře. Cena je 300,-Kč. Blíže na jejich stránkách. Přihlášky se přijímají do 15.12.2014

    #99736
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Trochu z jiného soudky-pro milivníky cestování,outdooru atd.

    http://www.pohora.cz/obzory

    1.11. – 2.11. 2014. Praha, Filozofická fakulta UK

    #99743
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    zerp: Podle zbarvení by to mohl být i münsterlandský ohař, jsou dva , malý a velký, nebo jeho nějaký kříženec. Ovšem taky by to mohlo být plemeno ČUS (čistá uliční směs):-D:-D:-D

    #99776
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    V poslednich dnech drzi Norsko v sachu pocasi – velke zaplavy, sesuvy pudy …

    video

    obrazky

    Nedaleko Trollveggen se ocekava velky sesuv pudy mannen – rauma

    Priroda si opet dela co chce

    #99777
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    #99779
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Shlédl jsem video.Muselo to být hrozné.Píší o evakuacích,doufám,že nejsou oběti.Předpověď počasí není pro oblast příznivá.K tomu začíná mrznout.

    #99780
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Zatim zadne obeti, jen obrovske skody…

    Lidi byli vcas evakuovani, jen bohuzel se ted mnozi nemaji kam vratit

    Zde

    je srovnavaci obrazek v Odda pred a po povodni. Po povodni chybi na obrazku 5 domu …

    #99781
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Díky za informace,ikdyž tak smutné.Takových srovnávacích obrázků se určitě objeví ještě hodně.

    #99836
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    ;-);-) V týdnu se u mně stavoval PREPARÁTOR pro pár drobností , protože vyráží směr Indonésie na měsíc. Poprvé jsem měl tu čest si s ním popovída …a dle mého názoru je to super človíček….

    Přeju mu TOP pobyt a spouuuuustu zážitků……:-):-):-D:-D:-D

    #99845
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)
    #99863
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    V utery a stredu se ocekava snehova kalamita v severni casti Svedska a smerem na jih az ke Stockholmu. Od severu jdou teploty kolem -20 stupnu. Takze pokud ma nekdo namireno na sever, tak at radeji zustane doma v teple. 😀

    #99902
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Jak se jezdí v Norsku do kopce:-D mi nejde vložit, protože to je PowerPoint prezentace

    🙁

    #99903
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Jirko, vezmu Tě k Márovi do kurzu, mám to již zamluveno.:-P

    #99964
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Ceho se jeste nedockame! Smöla bude mit vlastni pivo.

    Konkretne Veiholmen, kde Anton a Turid zakladaji maly pivovar.

    Z jedne varky by melo byt 1400 l piva anebo – jak se tesi Anton – 2400 pullitru 🙂

    V domacnostech si lide varili pivo od nepameti. takze pry jen navazuje na tradici domacich piv.

    Anton zatim dostal povoleni na vyrobu alkoholickych napoju do 22 % a ted uz jen ceka na povoleni k prodeji, ktere by mel dostat v prosinci.

    Zatim ma v planu varit dva druhy silneho tmaveho piva. Tak se dame prekvapit, pripadne ho poslem na exkurzi do Plzne 🙂

    clanek

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,656. až 2,670. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...