Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,521. až 2,535. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #95320
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Pafka napsal:

    sroubek282 napsal:

    Díky všem, už jsem doma, sice jsem slabý jak čaj, ale doma. Za 14dní jedu na vyšetření do Olomouca a tam se rozhodne co dál..ale asi bude zákrok na srdci..

    A z teamu RN se stavá parta kardiaků, no to je tada síla..

    První Sim a teď Já…

    Z toho plyne, kdo nechce mít permanentku na kardiologii, volte jiný team a nebo alespoň termín

    Neboj Šroubku, to byly jen zaražený prdy, všechno bude v pořádku

    Á, promluvil pan doktor:-D:-D:-D , ale musím ti i dát za pravdu, že kolikrát je lepší pořádný prd, než sto doktorů:-D:-D:-D

    #95321
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Klucí z RN, vy snad radši o tom Norsku jenom pište a nikam nejezděte nebo to taky nemusíte přežít. :-P:-P:-P:-P

    #95322
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoj Peťo

    Držím palce a neopič sa po Michalovi.

    Snáď tá operácia nebude nutná.

    Bude vás treba rozsadiť:-|

    #95328
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj šroubku přeji ti aby vše dobře dopadlo.:-)

    #95330
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Díky všem, už jsem doma, sice jsem slabý jak čaj, ale doma. Za 14dní jedu na vyšetření do Olomouca a tam se rozhodne co dál..ale asi bude zákrok na srdci..

    A z teamu RN se stavá parta kardiaků, no to je tada síla..

    První Sim a teď Já…

    Zdravím,dej se rychle do pořádku,taky mě od návratu z Norska zlobí aritmie,hořčík nepomáhá,na Potštátsku už taky začínají a není to namáhavé.Dnes asi 190 kousku.

    #95333
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    petras napsal:

    sroubek282 napsal:

    Díky všem, už jsem doma, sice jsem slabý jak čaj, ale doma. Za 14dní jedu na vyšetření do Olomouca a tam se rozhodne co dál..ale asi bude zákrok na srdci..

    A z teamu RN se stavá parta kardiaků, no to je tada síla..

    První Sim a teď Já…

    Zdravím,dej se rychle do pořádku,taky mě od návratu z Norska zlobí aritmie,hořčík nepomáhá,na Potštátsku už taky začínají a není to namáhavé.Dnes asi 190 kousku.

    Díky, díky všem, spal jsem dneska jak dítě, když mě pustili domů, ještě uvidím co bude, bude to trvat 14 dní..

    No plány co jsme měli nevím jak dopadnou..

    Poslední dva týdny v září Španělsko, potom v říjnu Slovensko, listopad Praha, leden odlet na Maledivy..a to je jenom výtažek..

    Něco určitě budu muset vypustit..:-(:-(:-(:-(

    #95334
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    To budeš. A jak tě znám, tak vypustíš tu nemoc. 😛

    #95335
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Šroubes, držím palce. Letos nás to nějak kosí. Dej pak vědět jak jsi dopadl. Je 21. století, musíme doktorům věřit;-)

    #95351
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Tak jsem dneska u nás v JČ, konkrétně v okolí Dačic, vyrazil na houby. A rostou. Jenže jsou hrozně daleko od sebe. Za hodinu a půl pouze jeden hřib. 😕

    #95355
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Víte, že doba tření halibuta je od prosince do dubna. Samička vytře velké množství jiker, okolo 2 – 3,5 milionu. Jikry jsou 3 – 4 mm dlouhé, vznášejí se volně ve vodě. Za 9 – 13 dní se z jiker vylíhnou 6 – 7 mm dlouhé larvy. První 2 – 4 roky života žije na mělčinách v hloubce do 100 m.

    #95357
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    petras napsal:

    sroubek282 napsal:

    Díky všem, už jsem doma, sice jsem slabý jak čaj, ale doma. Za 14dní jedu na vyšetření do Olomouca a tam se rozhodne co dál..ale asi bude zákrok na srdci..

    A z teamu RN se stavá parta kardiaků, no to je tada síla..

    První Sim a teď Já…

    Zdravím,dej se rychle do pořádku,taky mě od návratu z Norska zlobí aritmie,hořčík nepomáhá,na Potštátsku už taky začínají a není to namáhavé.Dnes asi 190 kousku.

    To je kousek od Sroubka, co? 🙂

    #95358
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    petras napsal:

    sroubek282 napsal:

    Díky všem, už jsem doma, sice jsem slabý jak čaj, ale doma. Za 14dní jedu na vyšetření do Olomouca a tam se rozhodne co dál..ale asi bude zákrok na srdci..

    A z teamu RN se stavá parta kardiaků, no to je tada síla..

    První Sim a teď Já…

    Zdravím,dej se rychle do pořádku,taky mě od návratu z Norska zlobí aritmie,hořčík nepomáhá,na Potštátsku už taky začínají a není to namáhavé.Dnes asi 190 kousku.

    To je kousek od Sroubka, co?

    jojo, je to pár minut na čtyřkolce…polem, nepolem, cestou, necestou..8-)8-)8-)

    #95361
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Potštát je kousek od Spálova,četl jsem,že už tam taky začali rust,ale toto je nasbíráno u nás,Mikulovice u Jeseníku.Jinak jezdím na Kozlov,to je 10 km od Potštátu

    #95364
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Skoda, ze Sroubek nezna houby, ten rika hrib vsemu 🙂 🙂

    #95366
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Skoda, ze Sroubek nezna houby, ten rika hrib vsemu

    Když může říkat rybníku kulatý potok, proč by vochomurka nemohla byt hřib. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,521. až 2,535. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...