Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,086. až 2,100. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #76717
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    #76718
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    #76721
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Ahoj, mám tu navíc jednu kočku metrovku, kdyby někdo chtěl

    Moc pěkná práce!

    #76722
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Ahoj, mám tu navíc jednu kočku metrovku, kdyby někdo chtěl

    . Moc pěkná kočička,opravdu super..!!:-D

    #76723
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Ten kocour je jak živej,opravdu profi robota.:-D:-D:-D:-D

    #76724
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Díky, Díky, Díky 😯

    #76726
    Miroslav
    Účastník
    (58 odpovědí)

    na kolik by ta paráda přišla?

    #76730
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Nechám jí za 7000Kč, když si necháš dělat svojí (cca 90cm), tak by vyšla okolo 9000Kč.

    #76815
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Nový přírůstek na poličku;-)

    #76827
    Milan Pokorný
    Člen
    (206 odpovědí)

    kim napsal:

    Banjoboy mohu se zeptat kde ve světě je ta ryby ulovena. Podle mě jde o horní tok nějaké velké řeky někde v Asii popřípadě jižní Amerika. Nevidím tukovou ploutvičku a dle stavby těla soudím na příbuzného našeho okouna.

    Kime, ryba na obrázku je skutečně z Asie, konkrétně pohoří Altaj (Mongolsko). Místní říkají, že žije pouze tam v té lokalitě jezera a řeky ,kde jsme chytali a ryba prý bere (na udici) pouze 14 dni v roce (akorát jsme se trefili, když se třeli lenoci). Říkají ji Osman (dle rusky hovořícího průvodce).Vzhledově je to takový kompilát mezi candátem a línem (nemá zuby ani ostny), ale je to dravec. Byl s námi Ukrajinský lovec národních rybářských trofejí,tak ten ji tam notářsky registroval jako Ukrajinský rekord ulovených neznámých ryb. Chytali jsme ji na vláčku, mně se ji podařilo chytit na mušku (viz foto), údajně ji do té doby na mušku ještě nikdo přede mnou nechytil. Úlovky měly 80-100 cm, váha cca 7-9 kg, vše vráceno vodě. Nádherný sportovní zážitek. 😛

    #76836
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Banjoboy díky za info. Podívám se do atlasu sladkovodních ryb zda tam něco o té rybě najdu.

    #77471
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    [yt=x3Bf0WhvsNk&vq=yt]x3Bf0WhvsNk&vq[/yt]

    #77477
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Už to tady bylo, ale rád jsem to zhlédnul znovu. Neuvěřitelná bomba. To se nám v Norsku nenaskytne. Bohudík!

    #77478
    voves
    Člen
    (15 odpovědí)

    vapno1 napsal:

    Už to tady bylo, ale rád jsem to zhlédnul znovu. Neuvěřitelná bomba. To se nám v Norsku nenaskytne. Bohudík!

    null[Taodkaz=][/odkaz]Taky bych nechtěl aby mi v Norsku skákali ryby sami do lodě,ale zažít bych to chtěl.Je to neuvěřitelné,asi měli letecký den!

    #77766
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,086. až 2,100. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...