Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,786. až 1,800. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #63174
    Sten76
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Super. Děkuju moc. Když jsem jel na autopass před několika lety, tak se mě částka stáhla myslím hned po registraci, ale už si to právě nepamatuju. Tak díky.

    #63176
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Uz jsem tu o tom informovala, ze trochu zmenili postup. Aby se jim pry nehromadily penize na uctu, tak nejdrive ta jedna koruna a pak po prujezdu prvni mytnou branou strhnou 300 NOK. Po vycerpani dalsich 300 NOK.

    Potvrzeni vam prijde na mail a pak i potvrzeni o ukonceni smluvni doby.

    Tam take napisou, do kdy vam zhruba prijde vyuctovani.

    jinak, jak uz vite, mate kontrolu na strankach.

    Na vyuctovani maji cas asi 3 mesice, ale mne to prislo uz asi po 6 tydnech.

    #63185
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Ještě to doplním – na vyúčtování mají skutečně 3 měsíce, nicméně loni se mi stalo, že mi po 3 měsících vrátili zbytek NOK a za 14 dnů mi přišel mail, že mi chtějí strhnout dalších 300NOK, protože jim přišlo info ještě z nějaké zapomenuté brány.

    Pochopil bych, že by si strhli těch cca 16NOK za ten průjezd, ale chtěli celých dalších 300NOK s tím, že za další 3 měsíce udělají zase doúčtování. Naštěstí/nenaštěstí jsem už měl mezitím novou platební kartu, takže se jim to strhnout nepodařilo,ale přidje mi ten jejich přístup docela podivný.

    #63186
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    erg napsal:

    Ještě to doplním – na vyúčtování mají skutečně 3 měsíce, nicméně loni se mi stalo, že mi po 3 měsících vrátili zbytek NOK a za 14 dnů mi přišel mail, že mi chtějí strhnout dalších 300NOK, protože jim přišlo info ještě z nějaké zapomenuté brány.

    Pochopil bych, že by si strhli těch cca 16NOK za ten průjezd, ale chtěli celých dalších 300NOK s tím, že za další 3 měsíce udělají zase doúčtování. Naštěstí/nenaštěstí jsem už měl mezitím novou platební kartu, takže se jim to strhnout nepodařilo,ale přidje mi ten jejich přístup docela podivný.

    Jo jo, máme stejný zážitek. Bylo to zrovna v období kdy to nějak měnili.

    #63188
    Pasta
    Člen
    (9 odpovědí)

    My jsme se snažili zaregistrovat do systému také předem, ale nepovedlo se to, pokaždé to nějak zhavarovalo. Ale dočetli jsme se, že je možné se registrovat i PO navštěve Norska v nějaké lhůtě, kterou si už nepamatuju, tak jsme to udělali a s nějakým zpožděním se strhla již jen “projetá” částka. Pokud je stále tato možnost možná, odpadá problém se zálohou, například pro ty, co si myslí, že nikde mýto platit nebudou je to ideální varianta.

    #63195
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Tak to nás bude asi víc, které autopass pumpnul.Zatím si dopisujem ale komunikovat moc nechtějí.Od té doby to funguje dobře,v sobotu jsem přejel hranice a dnes mě poslali email.

    #63199
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Zaregistrovat se da 14 dni zpetne po prekroceni prvni mytne brany.

    #63200
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Já to mám obráceně s kartou. po návratu z norska mě žena nechala v německu na benzince peněženku i s kartou.takže nová karta.začaly chodit mejly že přeplatek není možno vrátit.tak jsem tam zadal novou kartu.strhli 300 noru pak je zase vrátily ale ten původní přeplatek už tam leží 2 roky a pořád nic.loni jme byly jiným autem a na severu bez mýta a letos taky sever tak tam mám předplaceno na neurčito.

    #63323
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Dosky, vsechno nej k svatku a promin, ze jsem te zaradil mezi zajimavosti 😀 😀

    #63348
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Díky.:-D:-D:-D:-D:-D

    #63352
    tata
    Člen
    (2 odpovědí)

    Prosim o český manual na el. maviják fladen maxximus dekuji

    #63373
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (63 odpovědí)

    tata napsal:

    Prosim o český manual na el. maviják fladen maxximus dekuji

    A kde jsi ho koupil ?

    #63506
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    [yt=YFHBIqn-h1w=yt]YFHBIqn-h1w[/yt]

    #63577
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Povodně nejsou jenom ve středním Morsku,ale kolem Alty řeky zaplavují kempy a strhávají mosty…

    #63578
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,786. až 1,800. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...