Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,726. až 1,740. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #62835
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pár foto za včerejška z Alty.Norové si to užívali..

    #62836
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #62837
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #62838
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #62839
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #62843
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)
    #62869
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Věděl jsem, že teď někdy v květnu mají Noři velký oslavy a průvody jak na Prvního máje, ale nevěděl jsem proč a co přesně slaví a tak jsem se trochu vzdělával a pátral. Vím, že se tu jejich svátky probíraly, ale nevím kde to hledat, takže jsem si našel toto a už vím “vo co goo”. Příští rok to bude dvousté výročí a tak to bude asi velký.

    odkaz svátek 17.květen

    #62874
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ovšem ta pěkná fotka s lodí k rychlé cestě není z Norska. Tučňáci žijí pouze na jižní polokouli a lední medvědi na severní. Jedině, že by je tam vysadili.

    #62875
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    kim napsal:

    Ovšem ta pěkná fotka s lodí k rychlé cestě není z Norska. Tučňáci žijí pouze na jižní polokouli a lední medvědi na severní. Jedině, že by je tam vysadili.

    …Norsko a tučňáci..hahahahaha:-D

    #62877
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    kim napsal:

    Ovšem ta pěkná fotka s lodí k rychlé cestě není z Norska. Tučňáci žijí pouze na jižní polokouli a lední medvědi na severní. Jedině, že by je tam vysadili.

    …Norsko a tučňáci..hahahahaha

    Jo jsou ale v mořském akváriu :-D:-D:-D

    #62881
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    kim napsal:

    Ovšem ta pěkná fotka s lodí k rychlé cestě není z Norska. Tučňáci žijí pouze na jižní polokouli a lední medvědi na severní. Jedině, že by je tam vysadili.

    …Norsko a tučňáci..hahahahaha

    Není,to je pravda…:-):-):-)

    Dufek aby se nesmál…:-D:-D:-D

    #62883
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jak to Šroubku myslíš. Opravdu tučňáci žijí pouze na jižní polokouli. Nejseverněji se vyskytují někde snad na obratníku kozoroha a to jen na jednom ostrově u jižní Ameriky – jeden druh. To že by je do Norska vysadili bylo myšleno ironicky. Proto konstatuji, že ta fotka se nemůže vztahovat ke komentáři – rozvoz pošty, který u ní je.

    #62884
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Taky mě to hned napadlo, že je to asi fotomontáž, buď tučňáci nepatří do Norska a nebo Hurtigrutka nepatří na Jižní pól. Leda že by se opičili po České poště a zavedli “Balíček do ruky” a vezli to adresátovi na Jižní pól.

    #62885
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Tučňáci žijí jen na jižní polokouli (jen výjimečně se populace žijící u rovníku dostanou kousek na sever). Drží se kolem Antarktidy a na pobřežích kontinentů a ostrovů, které omývají studené proudy mířící od Antarktidy na sever. Spolu s těmito proudy se tučňáci dostávají až k rovníku. Nejsevernější populace je známa na Galapágách a i zde jsou hlavně na ostrovech na jih od rovníku.

    Tolik citace. :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #62886
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Však pod tou fotkou bylo,že ta loď byla na jižním polu 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,726. až 1,740. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...