Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,606. až 1,620. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #59941
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    mara45 napsal:

    to husky19:tak to by nám mohl Kulik na kolínku koupit panáčka,když je taková hvězda…

    Za zkoušku by to stálo. :-D:-D:-D Rozhodně je to moc fajn chlap.;-)

    #59947
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to husky19:joo už se těším s Kulikem na sever.Je to super parťák.;-)

    #59952
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Tak už jsem se vrátil a slyšel jsem od Kima, že prý se se tkání U hrocha moc povedlo:-D

    Myslel jsem na vás a už se těším na 15.5. na setkání s vámi;-)

    #59953
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Už dnes vím, že nás 15.5. příjde 6 osob + Kulík. Redukce jen z důvodu nemoci.

    #59992
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Posledních 15 hodin jsem se coural na silnici mezi Sortlandem a Tromsø “85”, E10, E6, E8. Kdyby náhodou někdo měl cestu, tak palubní teploměr se pohyboval v rozmezí -1 až 5°C, silnice mokrá, v úseku cca 40 Km kolem Lødingenu (E10) a cca 20 Km v okolí Fossbakkenu (E6) souvislá vrstva čerstvého sněhu. Déšť, déšť se sněhem a sníh skoro celou cestu.

    Nejlevnější diesel ESSO Bjerkvik 12,94 NOK.

    #59993
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    #59998
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)
    #60022
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    mara45 napsal:

    to northwolf:už dva roky mám s sebou do Norska kontakt na tlumočnici,která prý vyřídí vše.Tak jsem rád,že jsi to odzkoušel a funguje to.Jo a jmenuje se Martina.

    Děkuju za informaci. Jakým způsobem Tvá Martina funguje ? Je součástí nějaké firmy kde se třeba drží 24h denně pohotovost na telefonu, nebo je to Češka v Norsku žijící ovládající jazyk ochotná pomáhat ?

    #60023
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    dub napsal:

    Ahoj wolfe. Niečo podobné z dneška . Volal mi ten kamoš z Gjoviku – pre ostatných – žije a robí v Nórsku , v sobotu letíme k nemu a vezie nás na Hitru…. Proste mi telefonoval , že sa vybral k doktorovi na nejakú kontrolu a že od včera ostal ležať v špitále. A že musí ukončť telefonát. Asi po dvoch hodinách mi zavolal znovu (medzi tým som už pátral po nejakej partii , ktorej chýba do Nórska jeden kus) a že už je všetko v poriadku , večer ho pustia a v sobotu sa ide. Tlmočníka mal lekára ktorý vyštudoval na Slovensku . Takže dúfam že už žiadny kiks do soboty , okrem zajtrajšej ťažkej šéfovej oslavy 50 -tky.

    Ahoj, lékař je původem Nor, nebo Slovák ? Branovi přeju pevné zdraví, Tobě a celé výpravě úspěch.

    #60096
    Pavel Neužil
    Účastník
    (65 odpovědí)

    V Norsku nejsou jenom ryby, ale dají se tam dělat i jiné věci, jako třeba chodit po kopcích 🙂

    #60097
    Pavel Neužil
    Účastník
    (65 odpovědí)

    nebo jezdit na kajaku 🙂

    #60100
    Pavel Neužil
    Účastník
    (65 odpovědí)

    nebo jen tak courat 🙂

    #60102
    Pavel Neužil
    Účastník
    (65 odpovědí)

    a fjordy také nejsou úplně nejhorší 🙂

    #60104
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Krásné fotky, jenže většina z nás prahne hlavně po rybách:-P

    #60109
    Pavel Neužil
    Účastník
    (65 odpovědí)

    Jasně že to vím. Žadné fotky ryb, které byl nabyly k smíchu nemám a tak jsem prispel alespon tim co je 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,606. až 1,620. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...