Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 669 odpovědí. Do diskuze (154 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 670)
  • Autor
    Příspěvky
  • #267327
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Večer y sa mal upokojiť vietor, tak skúsime výsť až za ústie. Dnes je tu Sodoma Gomora.

     

    Nás to potkalo u Korlinu,nástup 13.8. zrovna přestalo pršet,počasí krásné,bez větru,ale voda černá a teplá 18 stupňů,fjord bez ryb.Jeden z nejhorších pobytů v Norsku.

    #267670
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    To ani není zajímavost jako spíš bolestná blbost. Na pilkru jsem mě polaka, který mě vyklouzl z ruky a další háček zajel do prstu. Vyndat nešel, tak jsem ho propíchl skrz . A pak už to bylo jednoduchý. Zalil jsem to 53% desinfekcí. A dobrý ani to nic nedělalo.

     

     

    #267681
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    To ani není zajímavost jako spíš bolestná blbost. Na pilkru jsem mě polaka, který mě vyklouzl z ruky a další háček zajel do prstu. Vyndat nešel, tak jsem ho propíchl skrz . A pak už to bylo jednoduchý. Zalil jsem to 53% desinfekcí. A dobrý ani to nic nedělalo.

    Tak toto se mi stalo loni s Pavlem,ale bez toho polaka,ještě že měli sebou pořádné kleště.Desinfekce byla voda po kuchání ryb a taky dobrý.

    #268327
    David80
    Účastník
    (17 odpovědí)
    #268565
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)
    #268575
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Uz zase se probira moznost zvyseni vyvozni kvoty – tentokrat z 15 na 30 kg.

    http://www.aftenposten.no/norge/Sandberg-vil-doble-fiskekvoten-for-turister-605193b.html

    #268581
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

     

    #268914
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Nové produkty od GoPro jsou fakt zajímavé…

    Dron GoPro Karma

    Kamera se upevní na 3 osý gimbal, který lze vyjmout a používat i jako ruční stabilizace. Váha Karmy je 1006 gramů a rozměry v nesloženém stavu jsou 303 x 411 x 117 mm. GoPro Karma lze pro snadnější transport složit na rozměry 365 x 224 x 90 mm. Maximální rychlost koptéry je 56 km/h a dosah 1 km. Doba letu na akumulátor je do 20 minut. Přiložený ovladač má integrovaný 5 palcový displej s HD rozlišením a dobou provozu 4 hodiny. V balení je kromě dronu, ovladače a ručního gripu také transportní kufr. Cena za základní verzi je 799$, s kamerou GoPro Hero 5 je to 1099$.

     

    GoPro 5 HERO5

    Největší změny se týkají především modelu GoPro Hero 5 Black. Tato kamera je nyní vodotěsná do 10 metrů bez pouzdra a díky pogumovanému povrchu by měla vydržet i nějaký ten pád. Poprvé GoPro vybavilo kamery i GPS čipem a stabilizací. Videa tak v sobě budou mít i informace o rychlosti, nadmořské výšce a poloze. Hero 5 je nyní schopna pořídit video v rozlišení 4K při 30 snímcích za vteřinu, ve FullHD/120 fps a v HD/240 fps. Fotografie mají maximální rozlišení 12 MPx a lze jej ukládat ve formátu RAW. Ovládání kamery je zcela přepracováno. K dispozici je jen jedno fyzické tlačítko a většina operací probíha skrze dvou palcový dotykový displej, popřípadě hlasovými pokyny. Hlasové pokyny jsou dostupné v sedmi jazycích, ale čeština mezi nimi není. Akumulátor má kapacitu 1200 mAh.

    #269106
    stano
    Účastník
    (142 odpovědí)
    #269109
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Pro dlouhe zimni vecery:

    Uzly vsech druhu

    #269188
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    No, když už vše kolem cesty do Norska zdražuje, tak budou mít možnost ,,labužníci,, přivézt o něco víc úlovků.

    Dobrá zpráva. Už aby to platilo. 🙂

    #269235
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Po sledovani orlu na Smöle muzete ted sledovat zive past na humry, ktera je umistena v jiznim Norsku kousek od Arendalu.

    clanek

    primy prenos

    #269740
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Od vcerejska vecera je v pasti hezky humrik .. mnaaam .. 😉

    #269763
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Zdravím.

    Dá se zjistit v jaké hloubce je ta past.L

    #269865
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    V jake hloubce kos je neni uvedeno ani na strankach vyzkumneho  ustavu, ktery kos umistil.  Ale hluboko to asi nebude, protoze se ve dne “zrcadlila” hladina na vrchnim skle.

    Behem dne nekdy zmiznul humr i ti krabi.  Ted je tam jeden krab  a ryby ..  hezke je, ze je to osvicene i v noci.  Zajimavejsi, nez TV 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 670)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...