Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výběr vláčáku

• Toto téma obsahuje celkem 39 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel SimSim a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 1 dnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 40)
  • Autor
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)
    byl(a) online před 1 rok

Ahoj zkušenost ani s jedním prutem nemám, ale pokud chceš mám tu doma nový nepoužitý (akorát vybalený) PENN-WFT MILLENIUM GIGA JIG 50-150g 2,7m. Prodávám protože se mi tu na těžší vláčku sešel tenhle giga jig, charisma a ještě jedna daiwa a neuvláčím to. Nechám ti ho za 1500 + pošta.

Pokud máš zájem tak se ozvi sem nebo na mail tomas@tomasmarek.com

Pokud zájem nemáš, tak se omlouvám za spam a přeji hodně úlovků!! Já odjíždím zítra na Vingsand !! 😀

kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)
    byl(a) online před 11 měsíců

Nazdar chlapi, vím, že už se to tu řešilo, ale třeba má někdo po letošní sezóně zase nové poznatky. Hledám vláčecí prut, nějaký univerzál s akcí cca 50-200g. Aby byl použitelný i na vláčení s menšíma riperama, tak i 150g pilkříky, popř. větší gumy na halíky. Mám 3 favority. Uvítal bych jakékoli info, osobní zkušenosti i rady. Díky.

1.)klasika – charisma 2,7m 50-190g … cena 2700,-

2.)Shimano BeastMaster BX Spinning 2,7m 50-100g … cena 2300,-

3.)Prut DRAGON Millenium Dorsz 2,70m 60-150g, 120-250g … 2 špice, cena 1800,-

teď se dívám ještě tady do eshopu na tento:

4.)WFT Baltic Pilk 2.6m 30-150g dvoudílný … cena 2700,-

Odkazy tu dávat nebude, aby to nebylo bráno jako reklama.

Díky za každý příspěvek.

sroubek282
    Účastník
    (6211 odpovědí)
    byl(a) online před 2 roky

kaqpa napsal:

Nazdar chlapi, vím, že už se to tu řešilo, ale třeba má někdo po letošní sezóně zase nové poznatky. Hledám vláčecí prut, nějaký univerzál s akcí cca 50-200g. Aby byl použitelný i na vláčení s menšíma riperama, tak i 150g pilkříky, popř. větší gumy na halíky. Mám 3 favority. Uvítal bych jakékoli info, osobní zkušenosti i rady. Díky.

1.)klasika – charisma 2,7m 50-190g … cena 2700,-

2.)Shimano BeastMaster BX Spinning 2,7m 50-100g … cena 2300,-

3.)Prut DRAGON Millenium Dorsz 2,70m 60-150g, 120-250g … 2 špice, cena 1800,-

teď se dívám ještě tady do eshopu na tento:

4.)WFT Baltic Pilk 2.6m 30-150g dvoudílný … cena 2700,-

Odkazy tu dávat nebude, aby to nebylo bráno jako reklama.

Díky za každý příspěvek.

Charisma

WFT

tyto krasavce používám já a naprostá spokojenost..

MifakMMifakM
    Účastník
    (2602 odpovědí)
    byl(a) online před 1 rok

2 kaqpa

Řeknu Ti to asi takto :

100 rybářů 100 názorů. PEN, SHIMANO i WFT jsou prvotřídní a prověřené značky, takže když si vybereš něco od nich chybu nikdy neuděláš. DRAGON moc neznám, ale zaznamenal jsem jej na trhu. Bude jen záležet na tom, jak Ti sedí v ruce. Takže zajdi někam do rybářských potřeb a vyzkoušej si který Ti nejvíc sedí a ten si vem 😉

Osobně mám Shimano ForceMaster 2,7m (dvoudíl) a stěžovat si nemohu. Kámoš (Mikulčák) na něj vytáh halíka (je v rekordech).

petraspetras
    Účastník
    (266 odpovědí)
    byl(a) online před 12 dny

Neberte to jako provokaci,před třemi roky jsem zlomil vlačák Pen jen při snaze uvolnit vázku poškubáváním,rána jako z pistole a horní část byla na dva kusy.Letos jsem koupil v Polsku na tržnici za 250 Kč prut 2,40 m,neznámé značky Winner,20-40g.Měl jsem na něm Kelera 85,obecnou 84,naráz tři obecné 50+ .Makrely kolem 50 byl koncert.Někdy to byly nervy ale parádní chytání.Chci tím jen říct,že nemusí být vždy jen značkové zboží,jde o pocit při chytání.

cheban
    Účastník
    (31 odpovědí)
    byl(a) online před 5 měsíců

O značku skutečně nejde.Já na vláčku používám plný laminát Lipno 1,9m starý snad 40 let ještě s očky bez porcelánu a jak drží a co již vytáhnul.Dokonce i lososy kolem metru.

zdeneko
    Účastník
    (436 odpovědí)
    byl(a) online před 6 měsíců

Ještě ti přidám k uvažování — Cormoran red pilk.

honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Mám šest let Penn Charisma 50-190gr,chytaný, no hodně…popraskaný lak, v korku díry od věčného zapichování nástrah,ale….očka všechny originál a drží…poznatek můj a několik rybářských servisáků na nové WFT Charismy: dejte na to pořádné očka LTC nebo jiné celokovy a ne ty tenké levné shitky… a bude to zase ten držák od Pennu…jen letos jsem tady na WFT Charismách měnil chlapům tak 10-12 horních oček, což mně připadne až až na prut, který není z nejlevnějších..nechci hanit značku, Penn je stará dobrá klasika ale WFT začíná být čínskou levnou odnoží Penn(USA)…bohužel.

Začal jsem používat na přívlač pruty od Savage a naprostá spokojenost..

honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

…na fotce prut Savage Extreme spin 150

respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

Mám pruty(vláčák)od Semy Cartel Spin a perfektní!Kamarád je šéf,tak je testuju,taky tři jednoskvrnky najednou(a to je rachot:-)takže ok!:-P

NakiNaki
    Účastník
    (899 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Co rybář,to jiný názor.A tak to má být. Letos jsem otestoval právě ty Dragony Millenium Dorsz a super.

petr
    Účastník
    (161 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Přikláním se také k Dragonu, mám jich v různých gramážích asi 20 a vše OK.

radekradek
    Účastník
    (461 odpovědí)
    byl(a) online před 11 měsíců

Mám 4 roky Charismu, podle mě jeden z nejlepších prutů.

Vogon
    Účastník
    (86 odpovědí)
    byl(a) online před 1 rok

taky mám Charismu a jsem s ní spokojený

stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)
    byl(a) online před 27 dny

Většina chváli charismu, já jsem s ní byl velice nespokojen.Ve 240cm 50-190gr jen 6 oček,ohebná hadice bez špičkové akce, jsem moc rád že jsem se ji zbavil. Letos na moří jsem viděl v akci Dragony a jak ty čínsko polské pruty, na jemnou vláčku haním, tak tyto mořské, mne nadchly-Řada Milenium ve dvoudílu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 40)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výběr vláčáku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2019

Maledivy » Únor 2019

Madagaskar » Listopad 2018

Anketa