Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výběr vláčáku

• Toto téma obsahuje celkem 39 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel SimSim a poslední změna proběhla před 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 31. až 40. (celkem z 40)
  • Autor
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)
    byl(a) online před 6 měsíců

Tak i já se po pročítání tohoto vlákna rozhodl pořídit si nový vláčák s větší gramáží a nakonec jsem se rozhodl, že podpořím český trh a koupil jsem si Cartel Spin 3m/180gr od Semy Lenešice. Jaké bylo mé překvapení, když po vybalení byla na prutu nálepka MADE IN CHINA.

🙁 Třeba kluci z východu překvapí….

HoopHoop
    Účastník
    (871 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Přidám taky trochu do mlýna.

Já jsem těsně před Norskem zakoupil Cormorana Red Pilk do 125g(i když mě nutili 150g) a odchytal na něj veškerou vláčku, kámoš po týdnu to stejné – velmi slušný klacek.

Ale to co nás překvapilo byl SavageGear do 40g koupený na výstavě v Letňanech. Boží design,super akce a nechal si hodně líbit – ve srovnání

s ostatníma o level výš.

Na výstavě se mě všechny WFT/Penny dost líbily, ne tak odborné rady od přítomných prodavačů….:-x

JAKABOJAKABO
    Účastník
    (2854 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

Dan666- To v Slovenskej relácii ospevovali prvý a jediný naviják ESSOX na Slovensku.Mojej kočke som ho kúpil k narodkám a po vybalení, že made in Thaiwan.A po roku sa rozpadol a jebol som ho do prehrady.Šmejd.

Vydra
    Účastník
    (668 odpovědí)
    byl(a) online před 12 hodiny
    zdeneko
    Účastník
    (436 odpovědí)
    byl(a) online před 6 měsíců

Myslím, že srovnáváš nesrovnatelné. Ty dva  inliner pruty nejsou určeny pro vláčku. Už podle názvu. Jeden trolling rod a druhý pilk rod. Ale zas stojí pár kaček. Já bych neexperimentoval a koupil si ten dragon. Dragon umí pěkné pruty.

Vydra
    Účastník
    (668 odpovědí)
    byl(a) online před 12 hodiny

Tak spousta má označení pilk a jsou použitelné i na “vláčku”. Z těch DAMů by měl být jemnější ten 40-150g, ne?

jardak446
    Účastník
    (8 odpovědí)
    byl(a) online před 5 dny

Zdar. Jaky je rozdil mezi Charisma Pilk Power a Charisma Senso Pilk? Dik

SimSim
    Správce
    (10245 odpovědí)
    byl(a) online před 1 hodina

Rozdíl mezi modely Senso pilk a Power je velký. Senso pilk ti doporučuji, vynikající prut na těžší přívlač a dovede si poradit i s 80kg rybou. Série Power je nepovedená serie, která se již 4 roky doprodává a znovu do výroby nepůjde. Kup si  Senso pilk a nebudeš litovat. Jakou gramáž uvažuješ? https://www.topfishing.eu/vyhledavani/vyhledej.htm?search=charisma

Posílám rybu, kterou jsme po 2h boje udolali na Charismu 2.4m 120-420g

Siven
    Účastník
    (5 odpovědí)
    byl(a) online před 7 dny

Zdravím, otázka na Sima..když jste tady zmiňovali Charismu, doporučil bys mi délku 2,4 m nebo 2,7 m jistě máš zkušenosti s oběma.. mam již několik let gramáž 190 g a teď uvažuju o koupi 420 g, dik.

SimSim
    Správce
    (10245 odpovědí)
    byl(a) online před 1 hodina

Do lodi určitě 2.4m je lepší na manipulaci při vylovování ryb.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 31. až 40. (celkem z 40)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výběr vláčáku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2019

Maledivy » Únor 2019

Madagaskar » Listopad 2018

Anketa