Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vtipy – rybářské

  • Toto téma obsahuje celkem 1,013 odpovědí. Do diskuze (134 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 676. až 690. (celkem z 1,014)
  • Autor
    Příspěvky
  • #90599
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    No to je nás vetšina, :-?:-?:-?

    #90601
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Záleží ze které strany to bereš ?

    #90604
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Fotka vzácných bílých mořských koníků.

    #90657
    Klithak
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Plave si takhle kapr v medu a říká si: ,, ty jo, to je teda fakt hustý,, 😀

    #91228
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    [yt=9SRwCVTuQIQ#t=yt]9SRwCVTuQIQ#t[/yt]

    #91707
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Muž přišel do skladu dřeva na inzerát. Po krátkém vstupním rozhovoru informuje náborový pracovník muže o jisté podmínce. “Víte, je také nutné, aby jste byl schopen rozlišit druh dřeva dle jeho pachu.” “To není problém, pane”, sebevědomě reaguje zatím ještě nezaměstnaný, “dřevo to je můj život, nic neznám lépe než dřevo.” Náborový pracovník vede pána do skladu, aby si ho vyzkoušel. Zaváže mu šátkem oči. “Teď Vám budu nosit vzorky dřeva a vy musíte říct, co je to zač. A nesmíte se ho ani dotýkat.” Přinese první desku. Muž čichá, čichá a po chvilce s jistotou hlási: “Tak tohle je na 100% borovice.” “Dobře, tak a teď něco težšího.” Muž přináší druhou desku. Muž čichá, čichá a po chvilce opět s jistotou v hlase odpovídá: “Tak tohle je jasan.” “Úžasné, velmi dobře.” Personalista v touze nachytat chlapíka, běží do kanceláře a nakáže své asistentce, aby si svlékla sukni i kalhotky a šla s ním do skladu. Tam ji poručí, aby si lehla před toho dřevního experta. “Tak teď se prosím trochu ohněte. Před Vámi je na zemi poslední, třetí vzorek.” Muž číchá, čichá, kroutí hlavou. “To jsem blázen… mohl byste to prkno prosím ještě otočit, abych řádně nasál jeho pach?” Personalista signalizuje své sekretářce, aby se ještě otočila na břicho. Muž znovu čichá, čichá, a po chvilce s úsměvem na tváři vynáší svůj soud: “Vy jste ale potvůrka, pane. Vy jste mě chtěl napálit. Ale já vím, co to je. To jsou určitě dveře od hajzlu z rybářské lodi!”

    #91708
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Duke- Nemá chybu. Dám jeden z webu.

    #92208
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    #92305
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    #92393
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    #92774
    Folda
    Člen
    (26 odpovědí)

    Jede Čech na dovolenou k moři a v klidu si rybaří, když z ničeho nic najednou chytne zlatou rybku? No, tak tu rybku vytáhne a ona povídá: “Hele, když mne pustíš, tak ti splním dvě přání, já jsem totiž zlatá rybka.” A on teda, že jo, ale jak to, že jenom dvě, když v každý pohádce a v každým slušným vtipu se zlatou rybkou se vždycky splňujou přání tři. No a rybka mu vysvětluje, že se časy mění, nejsou peníze atp., no prostě se vymlouvá co to jde. No ale stejně se dohodnou na těch dvou přáních, a rybka povídá: “Tak si teda přej svoje první přání.” A Čech se zadívá do zapadajícího slunce nad mořem a říká: “Tak já si teda přeju, aby to moře bylo plný piva.” “Staniž se,” řekla ryba a stalo se. “A to druhý přání?” ptá se ryba. Čech se zase zamyslí a říká: “Ještě tři lahváče na ráno!”

    #92966
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #93179
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Ahoj, zítra odjíždím na měsíc na dovolenou, mám na Tebe prosbu, zalij mi kytky – stačí jedenkrát denně, žebřík je u sousedky Bohuny, to je tá v modrých šatech.

    Díky.

    #93589
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    #93679
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 676. až 690. (celkem z 1,014)

Téma ‚Vtipy – rybářské’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vtipy – rybářské

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...