Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vtipy – rybářské

  • Toto téma obsahuje celkem 1,013 odpovědí. Do diskuze (134 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (celkem z 1,014)
  • Autor
    Příspěvky
  • #99004
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Myšlienka dňa

    #99005
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Bacha na neoverené internetové obchody!!:-(

    #99006
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    A ešte jeden

    #99007
    miran
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Přijde farář do nemocnice odevzdat moč.

    Sestra ale jeho nádobu s močí rozbije a bylo jí trapné chtít od faráře moč ještě jednou a tak naplnila nádobu svojí tělesnou tekutinou.

    Druhý den povídá lékař:

    “Je mi to moc líto, ale musím vám oznámit špatnou zprávu – jste těhotný !

    “Bohajeho, já toho kostelníka zabiju !

    =

    #99022
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    miran napsal:

    Přijde farář do nemocnice odevzdat moč.

    Sestra ale jeho nádobu s močí rozbije a bylo jí trapné chtít od faráře moč ještě jednou a tak naplnila nádobu svojí tělesnou tekutinou.

    Druhý den povídá lékař

    “Je mi to moc líto, ale musím vám oznámit špatnou zprávu – jste těhotný !

    “Bohajeho, já toho kostelníka zabiju !

    = dobrej dost dobrej..

    :-P:-P

    #99023
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    #99024
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    #99035
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    No, některé jsou fakt ,,jedlé,, 😀

    #99039
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    #99040
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    #99125
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    Její a jeho deníček

    JEJÍ deníček:

    V sobotu večer se choval podivně. Chtěli jsme si jít někam sednout. Byl naštvaný. Možná kvůli tomu, že jsem byla s kamarádkou celý den po nákupech a přišla jsem pozdě. Skoro jsme nepromluvili, tak jsem zkusila navrhnout jít někam jinam. Neprotestoval, ale přesto pořád mlčel a byl duchem nepřítomný. Když jsem se zeptala, co se děje, řekl jen: „Nic.“ Ptala jsem se ho, jestli je naštvaný kvůli mně. Ale odpověděl, že to nemá se mnou nic společného a že si nemám dělat starosti. Když už jsme jeli domů, řekla jsem mu, že ho miluji, ale nevěnoval tomu pozornost. Jednoduše nechápu, proč mi neřekl: „Také Tě miluji.“ Když jsme došli domů, cítila jsem, že jsem ho ztratila a že už se mnou nechce nic mít. Jen nepřítomně seděl a koukal do prázdna. Pak jsem si šla lehnout. Přišel o 10 minut později a k mému překvapení zareagoval na mé něžnosti. Pak jsme se milovali. Avšak stále jsem měla pocit, že je svými myšlenkami daleko ode mne. To bylo na mně příliš, tak jsem se rozhodla, že si otevřeně promluvíme, ale on již spal. Než jsem usnula, tak jsem plakala. Nevím, jak to půjde dál. Jsem si skoro jistá, že má jinou. Pak můj život nemá skoro žádný smysl.

    JEHO deníček:

    Banik sice prohral, ale večer jsme si prima zašukali.

    #99162
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Arabský synek se ptá svého otce: “Tati, proč nosíš pořád na hlavě ten šátek?” “Ten šátek je velice praktická věc, synu. Chrání mou hlavu a mé oči před sluncem, před pouštním pískem a před ostrým větrem.” Chvíle ticha. Poté opět: “Tati a proč pořád nosíš ten dlouhý úbor, který vypadá jako noční košile?” “Synu, ta gallábie je velice praktický oděv, protože chrání mé tělo před pouštním sluncem a přitom je velice vzdušná.” “Tati a proč pořád nosíš sandály?” “Sandály jsou velice užitečné, synu. Chrání mé nohy před ostrými kameny a písek z pouště se z nich sám vysype.” “Tati?” “Ano, synu?” “A tati nemyslíš, že tady v Teplicích, kde už deset let žijeme, je ti tohle všechno na hovno?”

    #99163
    VoMa
    Účastník
    (103 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Arabský synek se ptá svého otce: “Tati, proč nosíš pořád na hlavě ten šátek?” “Ten šátek je velice praktická věc, synu. Chrání mou hlavu a mé oči před sluncem, před pouštním pískem a před ostrým větrem.” Chvíle ticha. Poté opět: “Tati a proč pořád nosíš ten dlouhý úbor, který vypadá jako noční košile?” “Synu, ta gallábie je velice praktický oděv, protože chrání mé tělo před pouštním sluncem a přitom je velice vzdušná.” “Tati a proč pořád nosíš sandály?” “Sandály jsou velice užitečné, synu. Chrání mé nohy před ostrými kameny a písek z pouště se z nich sám vysype.” “Tati?” “Ano, synu?” “A tati nemyslíš, že tady v Teplicích, kde už deset let žijeme, je ti tohle všechno na hovno?”

    #99171
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Průvodce v safari-parku poučuje návštěvníky:

    “Kdybyste náhodou potkali medvěda, tak vemte do ruky hovno, hoďte mu ho mezi oči, a zatím co se bude medvěd utírat, zdrhnete.”

    “Ale kde vezmeme hovna?”

    “Však počkejte, až se objeví medvěd!”

    **********

    #99173
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    VoMa napsal:

    Pafka napsal:

    Arabský synek se ptá svého otce: “Tati, proč nosíš pořád na hlavě ten šátek?” “Ten šátek je velice praktická věc, synu. Chrání mou hlavu a mé oči před sluncem, před pouštním pískem a před ostrým větrem.” Chvíle ticha. Poté opět: “Tati a proč pořád nosíš ten dlouhý úbor, který vypadá jako noční košile?” “Synu, ta gallábie je velice praktický oděv, protože chrání mé tělo před pouštním sluncem a přitom je velice vzdušná.” “Tati a proč pořád nosíš sandály?” “Sandály jsou velice užitečné, synu. Chrání mé nohy před ostrými kameny a písek z pouště se z nich sám vysype.” “Tati?” “Ano, synu?” “A tati nemyslíš, že tady v Teplicích, kde už deset let žijeme, je ti tohle všechno na hovno?”

    Ten je od KIMa 🙂 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (celkem z 1,014)

Téma ‚Vtipy – rybářské’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vtipy – rybářské

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...