Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,321. až 1,335. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #71245
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    #71246
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Vzhledem k tomu, že jsme doma zapomněli pekárnu, pečeme chléb v troubě. A musím uznat, že pekař je opravdu na úrovni. 😉

    #71247
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    #71248
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    #71249
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    #71250
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    #71251
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Ještě cesta a Nakiho spolehlivé auto. 😎

    #71253
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Dnešní den na Hallarevetu. Lodí opravdu dost.

    #71254
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Filetáž 😀

    #71255
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Únava je veliká.

    #71256
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Tak máme za sebou první den rybařiny a mohu říci, že nad rybami vedeme vysoko na body! Dnes 7 pěkných mníků z Hallarevetu. Jinam jsme to ani nezkoušeli, neboť dle předpovědi se mělo rozfoukat, tak jsme na Hallarevetu zůstali. Rozhodnutí to bylo správné. Večer se rozfoukalo a vypadá to, že zítra máme nucenou přestávku.

    Přidám i několik fotek z cesty a potom z dnešního dne.

    Ahoj Husky, držím palce, my to máme už za pár. Dejte jim pořádně na frak a chytni pěkného macka.

    #71257
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Husky. Mám z Hallarevetu zkušenost, že nejvíce pěkné ryby jdou při středních vlnách a nesmí moc proudit voda. Musí se tam zajíždět každý den a když to jde tak to jde a naopak. Věřím, že tam jsou i velké tresky, ale já mám odtud jen 105 cm. Nejlepší je když jsou tam malí keleři a pod ně to pouštět. Letos nám tresky 85-98 cm brali i na “bílá peříčka” – tedy obecňačky. A zajímavé, že neměli červy, krom jednoho jedince. Asi je to tím, že to hned vyvrhujeme. Polaci 80-96 cm jen na gumy – oranžové a medové od H. Dufka velikost nad 15 cm. Loni se tam spletl i halík na fialovou – 20 cm. Hlavičky 80+gramů. Vrchol je asi 20 m, ale nalovili jsme to asi na 35-45 m.

    #71258
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    husky19 napsal:

    Tak máme za sebou první den rybařiny a mohu říci, že nad rybami vedeme vysoko na body! Dnes 7 pěkných mníků z Hallarevetu. Jinam jsme to ani nezkoušeli, neboť dle předpovědi se mělo rozfoukat, tak jsme na Hallarevetu zůstali. Rozhodnutí to bylo správné. Večer se rozfoukalo a vypadá to, že zítra máme nucenou přestávku.

    Přidám i několik fotek z cesty a potom z dnešního dne.

    Ahoj Husky, držím palce, my to máme už za pár. Dejte jim pořádně na frak a chytni pěkného macka.

    Díky Šroubku, děláme vše, co je v našich silách. I my z Dolmoy vám všem co pocestujete na Soroyu přejeme úspěch a pěkné ryby.

    #71259
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    kim napsal:

    Husky. Mám z Hallarevetu zkušenost, že nejvíce pěkné ryby jdou při středních vlnách a nesmí moc proudit voda. Musí se tam zajíždět každý den a když to jde tak to jde a naopak. Věřím, že tam jsou i velké tresky, ale já mám odtud jen 105 cm. Nejlepší je když jsou tam malí keleři a pod ně to pouštět. Letos nám tresky 85-98 cm brali i na “bílá peříčka” – tedy obecňačky. A zajímavé, že neměli červy, krom jednoho jedince. Asi je to tím, že to hned vyvrhujeme. Polaci 80-96 cm jen na gumy – oranžové a medové od H. Dufka velikost nad 15 cm. Loni se tam spletl i halík na fialovou – 20 cm. Hlavičky 80+gramů. Vrchol je asi 20 m, ale nalovili jsme to asi na 35-45 m.

    Díky Kime za postřehy a rady. Vyzkoušíme toho hodně, neboť jsme fakt dobře vybaveni. Hlavně aby přestalo funět a dalo se vyjet. Zatím fouká tak, že se musí opatrně otvírat dveře od chalupy, aby nám je vítr neutrhnul. 😕

    #71260
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    Držím palce aby se počasí umoudřilo. Má to dva důvody. Jeden je aby jste si to užili a druhý, sledoval jsem každé video od husky19 a těším se na další.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,321. až 1,335. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...