Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,276. až 1,290. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #70455
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Dnes mohu říci, že vyrážím už příští týden ve čtvrtek!!

    Sakra, já se těším…. 8-)8-)8-):-D:-D:-D

    #70819
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Odpočet ukazuje 6 dní a 3 hodiny a stále klesá!!!!!! :-D:-D:-D

    #70820
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Jirko,nie že pekne provokuješ s tým číslom,ale ešte ho dáš aj na červeno.Pekný rybolov a veľa rýb.Ale nie veľké,lebo by ma to nasra…

    #70822
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    JAKABO napsal:

    Jirko,nie že pekne provokuješ s tým číslom,ale ešte ho dáš aj na červeno.Pekný rybolov a veľa rýb.Ale nie veľké,lebo by ma to nasra…

    :-D:-D:-D Petr, moc se těším a doufám, že ryby budou velké. 8-)8-) Však i my se spolu někdy na rybách potkáme a to potom teprve budou trofejky!!!

    #70970
    rob
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Minulý týden návrat z Dolmoy. Počasí, ubytování ,lodě i ryby super!!

    #70971
    rob
    Účastník
    (35 odpovědí)

    #70972
    rob
    Účastník
    (35 odpovědí)

    #70974
    rob
    Účastník
    (35 odpovědí)

    #70975
    rob
    Účastník
    (35 odpovědí)

    #70976
    rob
    Účastník
    (35 odpovědí)

    #70977
    rob
    Účastník
    (35 odpovědí)

    #70990
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    čau Robe, to jste jim ještě dali po našem odjezdu. Super ryby. Letos jsme si to tam fakt užili. I Soroya trochu bledla závistí. 🙂

    #71002
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Krásné ryby a krásná podívaná. Souhlasím, že Hitra letos byla super a každý si výborně zachytal. Možná to je i kempy a lidmi, kteří se o ně starají. Všem za to díky Martine, Milane, Honzo, Dedo 145 a další. Já už se moc těším na rok 2014 a samozřejmě i na Vás.:-P

    #71010
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Souhlas s Kulikem. Nevím co za letošním úspěšným “výlovem” okolo Hitry a Dolmoy je. Samozřejmě své hraje i zdokonalování a vymýšlení různých technik lovu a nástrah. Dále to, že i za nepříznivého počasí se lze za nějaké ostrůvky zašít a věnovat se koníčku. Nemohu hodnotit, zda mezi Dolmoy a Froya zajíždějí velké rybářské lodě. Já jsem je tam nepotkal. Kuliku nevím jak jsme to domlouvali s termíny. Asi se mineme – my 22.6.2014 odjezd.

    #71016
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kime, žádný strach, nemineme, neboť já odjíždím také 22.6.2014 s Váma. Dal jsem si pozor, abych byl v Norsku s Tebou a mohl se něco přiučit. Hlavně to Tvoje filetování na moři. Musím přemluvit Honzu Dufka, aby s námi aspoň jednou vyrazil na mníky. Jinak jedu ještě poslední termín a to je odjezd 23.8.2014 s Honzou Pecinou a jeho kamarádem taky Honzou. Na lodi bude trio Honzů. S Honzou P. budeme chytat na mušák, což bude prima adrenalín. Tretí termín jsem s ohledem na dovolenou a rodinu musel vypustit což mě dost mrzí. :-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,276. až 1,290. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...