Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,156. až 1,170. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #68203
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    mara45 napsal:

    to Jiran:já myslím,že to je opravdu stavrida – Kranas obecný.Ty hřbetní ploutve a tečka za skřelema tomu napovídá,ale nechci se hádat….

    Já jsem díky té tmavé fotce tu skvrnu za skřelí neidentifikoval, každopádně je to malá ryba:-D

    #68205
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    jigin napsal:

    takové něco sem chytal v grefsnu z mole před 3 lety,němci mi říkaly že je to bastardmakrele….

    ..přesně tak, kranas obecný..pár se jich u nás vždy na podzim při makrelování chytí…

    #68221
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    jigin napsal:

    takové něco sem chytal v grefsnu z mole před 3 lety,němci mi říkaly že je to bastardmakrele….

    ..přesně tak, kranas obecný..pár se jich u nás vždy na podzim při makrelování chytí…

    určitě na podkově…8-)8-)8-)

    #68261
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..s laskavým svolením Enrica Wyrwy, průvodce na Hitře:.. fotka jeho kelera 132cm, 19,2kg..

    #68263
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..takový tu plavou…:-)

    #68264
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Krásný keler.to musela být jízda a souboj. nevíš jak dlouho s ním bojoval?:-P:-P

    #68270
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Tak to je hovádko:-D takovej musí dělat pěknou rotyku ooooh..:-S:-P:-P takovýho na prutě to musí bejt zážitek!!!8-)8-)

    #68567
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Nebyl jste někdo v poslední době na Dolmoy v chatě číslo 212? Jezdím tam přes Hitraturistservice. Je to ten starší rodinný domek za kempem Honzi Dufka. Domácí totiž loni sliboval přístřešek nad filetárnou, která je hned na mole.

    Zajmalo by mne, jestli ho postavil, nebo ne. Díky.

    #68588
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ahoj Jirko, na jaře (duben) nebylo nic, ani náznak přípravy :-S

    Taky tam kvůli tomu už nepojedem. Když jseš promrzlej za celý den na lodi a pak máš v tý zimě ještě dělat ryby je to velký mínus

    #68600
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Lipenak napsal:

    Ahoj Jirko, na jaře (duben) nebylo nic, ani náznak přípravy

    Taky tam kvůli tomu už nepojedem. Když jseš promrzlej za celý den na lodi a pak máš v tý zimě ještě dělat ryby je to velký mínus

    To bylo také to jediné co nás mrzelo. Ale stejně si myslím, že klady silně převažovaly. 😎

    Co někdo z chlapíků co jsou v kempu u Honzi Dufka, nepodívali byste se za roh?? ;-);-);-)

    Je to ze kempem po vodě asi 250 metrů.

    #68606
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..kouknu tam jak to tam vyfikli..nebo nevyfikli..když tak budeš moct zase u nás, jedna ze tří krytých filetáren bude jen a jen tvá..:)

    ..skáknu tam a udělám ti fotku…

    #68608
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    ..kouknu tam jak to tam vyfikli..nebo nevyfikli..když tak budeš moct zase u nás, jedna ze tří krytých filetáren bude jen a jen tvá..:)

    ..skáknu tam a udělám ti fotku…

    Teda Honzíku, to je pro mne veliká pocta. ;-);-);-) a moc ti děkuji.

    My budeme vyjíždět 12 září a tak pokud bys potřeboval něco přivést z ČR, tak jsem ti k dispozici. Budeme mít Nakiho auto a pojedeme v 6-ti lidech, takže místa dost. (Nu a buchty jsou samozřejmostí):-D:-D:-D

    #68672
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..štikozubci stále berou, včera na “sedmatřicítce” se povedlo krásných 19 kousků, z toho čtyři největší měli pár centimetrů přes devadesát…:-):-):-)

    #68673
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #68674
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Ti štikáči:-D jsou super!!A koukám i počasí u Tebe dobré8-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,156. až 1,170. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...