Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #67946
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    taky mam na ne policeno za 18!!!

    #67972
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Honzo, už mě nedráždi!!! Příští rok jedu na Hitru určitě v termínu přelom června a července a pak ještě přelom srpna a září. Štikáče jsem ještě nechytil a tak se o to příští rok pokusím. Jinak lovcům gratulace.

    #67973
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To mikr: V jaké hloubce jste je chytali a bylo to v průběhu dne nebo kdy? Díky.

    #67974
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    To Kulík: Byli jsme loni v průběhu září a štikozubců jsme si hodně užili. Letos jedu ve stejném termínu, ale osádku mám již cca 14 dní plnou. Kdybych měl místo, hned bych tě začal lanařit ať jedeš s námi.

    #67975
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Jirko díky, vážím si Tvé nabídky. Budu rád, když mi pak řekneš kde, jak a kdy.

    #67976
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kulik:až se uvidíme,tak ti ukážu,kam jsme jezdili na štikouše u Edenu.

    #67978
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …klasické místo na hranách před Inttianem na hloubce cca 80-100 metrů, 300gr pilkr návazce buď klasicky papričky nebo malé chobotničky s kouskem makrelky nebo fileta z kelera..

    #67982
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Díky pánové, už se těším na Vaše podrobné rady a hlavně na to až to budu moci sám vyzkoušet.;-)

    #67992
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    Zdravím všechny, tak jsem se po 6 letech čtení webu zaregistroval. Jedeme poprvé k Honzovi (jinak 3xKvenvear a 2x Soroya) v termínu od 24-31.8., nejede ještě někdo?

    #68006
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    TO:Kulík.

    Ve fjordu kde chytáme jsou v podstatě všude od 150m do 30M. Letos bylo nejvíce záběrů od 65 do 50m. Rovné dno bez hran. Za drift o délce cca 700m se podařilo taky třeba 15ks. Snažili jsme se jezdit na příliv, ale v podstatě to bylo putna. Když brali tak brali bez ohledu na vodu. Můj typ je, že aktivitu štikáčů vyprovokují hejna drobnějších ryb táhnoucí fjordem. Čím víc makrel nebo kelerů ve fjordu, tím četnější záběry. Důležitá je i atraktivita filety. Po každém driftu či přehození je třeba dát nové krvavé maso. Čím vylouhovanější, tím méně záběrů. A hlavně velké háky. 10/0 je základ. Při vylovování žádné pumpování, pěkně plynulý tah. Moc sportovní to není, ale při pumpování máš tak 40% ajsing. Kroutí se totiž jak hadi. Jak povolíš hned je omotanej kolem silonu a většinou se vytrhne. Zásek je individuální, jeden ztěžkne, jeden odlehčí, další klepe. Všeobecně moc nečekat jak máš něco na háku razantně mu jí mlaskni a nějak to dopadne. 😀

    #68009
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Zdar pánové,

    mám dotaz.V jaké likalitě operuje Honza Dufek?Pro jakou cestovku?

    Rád bych příští rok, eventuelně další prubnul tuto likalitu.

    Díky za info.

    #68010
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    aubi napsal:

    Zdar pánové,

    mám dotaz.V jaké likalitě operuje Honza Dufek?Pro jakou cestovku?

    Rád bych příští rok, eventuelně další prubnul tuto likalitu.

    Díky za info.

    Funguje na Dolmoy a funguje skvěle. 😀

    Podívej se na

    http://www.rybareninorsko.cz/

    #68022
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To aubi: Souhlasím s Huskym 19. Znám jej osobně a je to Pan rybář a je ochoten Ti vždy poradit a pomoci. Jediné mínus je, aspoň pro mě, že si musíš zajistit vlastní dopravu.

    #68023
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Mikr: Díky za informace, budu se jimi řídit.

    #68025
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    kulik napsal: To aubi: Souhlasím s Huskym 19. Znám jej osobně a je to Pan rybář a je ochoten Ti vždy poradit a pomoci. Jediné mínus je, aspoň pro mě, že si musíš zajistit vlastní dopravu.

    díky za info.

    Honzu znám z Titranu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...