Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,081. až 1,095. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #67379
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..něco úlovků..najely makrely, včera před cestou na mníky cca 30 kousků během deseti minut, mníci 106 a 108cm, na druhé lodi známým se povedla po delší době raritka v podobě tresky středomořské..

    #67380
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #67381
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..hoří heršpická hospoda Hrbatý hrozen aneb zapadá slunce na Froyu..:-)

    #67384
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Honzo, krásný snímek západu slunce a moc vzpomínám a jel bych hned na Hitru. 😕

    #67386
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jsem na tom s pocity stejně jako Kulik. Ještě nyní myslím na to, která místa jsem nestihl navštívit. Honza Dufek má výhodu, že vypluje pár stovek metrů z kempu a má západy a východy slunce jak na dlani.

    #67411
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kime, my si naplánujeme jeden turnus spolu a budeme objíždět místa systematicky, abychom pak neměli výčitky, že jsme na některé zapoměli. Nebudeme si brát ubytování a budeme pořád na vodě. Ty filetuješ na lodi a tak nám jen chybí dořešit, kam dame na lodi mrazák, zda na příď nebo jinam a kam jej zapojíme a to do příštího roku určitě vyřešíme.:-D:-?:-D

    #67483
    chocho
    Účastník
    (143 odpovědí)

    Také mám jeden západ slunce nad Smolou.Karel

    #67489
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    2 chocho tak tohle je nářez. Čím je to focený. Myslíš ze bych té o to fotku mohl poprosit. Šla by okamžitě jako pozadí do všech mých zařízení a ještě jako puzzle pro ženskou. Dík.:-?

    #67742
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ….Hallarevet!!!!!!!:-D

    #67768
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …nově příchozí a hned se povedl: 168cm/21,5kg…ještě asi patnáct štikozubců a pár lumbíků…dost dobrý den…:-D

    #67769
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Krása Honzo, gratulace lovci. Dnes to mám na Dolmoyu za 67!! Tak ať mi tam také nějaký zůstane.:-D:-D:-D

    #67783
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..neboj nějakého ti tu necháme, ryb je tady pro každého dle jeho rybářského umu dost..ťeš se na “štikouny”, už jsou tu…:)

    #67785
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    ..neboj nějakého ti tu necháme, ryb je tady pro každého dle jeho rybářského umu dost..ťeš se na “štikouny”, už jsou tu…:)

    Dík za zprávu, na štikouny se moc těším. Už tlačím čas směrem k odjezdu. :-D:-D:-D

    #67856
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Včera jsem zabukoval trajekty. Potom ještě potvrdím posledního člena týmu a můžeme začít přemýšlet co zabalit. :-D:-D:-D

    #67862
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Honzo, moc pěkný. Příští rok Tě už přemluvím a musíme na ně vzrazit. Gratulace úspěšnému lovci a přání mnoho takových a i větších.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,081. až 1,095. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...