Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 946. až 960. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #65156
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Honzo, ty makrely to je paráda. Ty jsou nádherné. Pěkně baculaté, blištivé… už je úplně vidím v udírně…. mňááááááááááááááám

    #65158
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Gratulace klukum od H. Dufka. Tak by ty makrely mohli dorazit i k nam. Zde jsme zatim zachytili jen male hejno , asi pred 2 dny. Jinak jdou polaci a i velci vcera 98cm a dnes 105cm. Stale dost fouka a tak se nekde udrzet je problem.

    #65159
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Honzo, ty makrely to je paráda. Ty jsou nádherné. Pěkně baculaté, blištivé… už je úplně vidím v udírně…. mňááááááááááááááám

    Ona ani čerstvá na grilu také není k zahození. Už se mi sbíhají sliny. :-D:-D:-D:-D

    #65160
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Ona ani čerstvá na grilu není není k zahození. Už se mi sbíhají sliny.

    Máš pravdu Došky…. ježkovi oči ať tam už jsme… to jsou fakt muka. Horší jako viset za koule v průvanu :-D:-D:-D

    #65161
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    to MifakM

    Za 2 a na měsíc. :-P:-P

    #65162
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    to MifakM

    Za 2 a na měsíc.

    úúúúúúúuuuuuuuuuuuu…. další takovej :-E:-E:-E

    Naštěstí za 9 ale teda tahne se to…..

    #65163
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    MifakM napsal:

    úúúúúúúuuuuuuuuuuuu…. další takovej

    Naštěstí za 9 ale teda tahne se to…..

    Za devět to je už sranda. Tak hezký úlovky celý partě. :-P:-P:-P:-P

    #65164
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Za devět to je už sranda. Tak hezký úlovky celý partě.

    Sranda možná, ale tahne se to hůř jak kdybychom to měli za 100 :-D:-D:-D Díky za přání, vyřídím klukům. Mě bude stačit až smočím… gumu…

    teda ripera v moři …:-D:-D:-D

    #65165
    otis
    Člen
    (38 odpovědí)

    to MifakM: Já ripera v moři smočím až koncem srpna, takže já bych nepohrdnul, prozatím aspoň tím smočením gumy :-D8-O

    #65185
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak od vcerejsiho vecera prsi a fouka 10 a ma to vydrzet i dnes. Na pocasi ma tento turnus smulu. Doufame, ze se to preci jen trochu umoudri a vyjedeme.

    #65186
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jestli to dobře chápu tak fučí i v noci. To nemůže trvat věčně. Někdo tady psal, že se to má od zítřka zlepšit.

    #65187
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Kime, ano predpoved rika, ze by se to melo zmenit dnes od pulnoci, ale je to jen predpoved a zitra take odevzdavame lode. Takze opakuji tento turnus ma velkou smulu na pocasi. Zmena pocasi take zapricinila, ze ryby cca 3 dny po prijezdu temer nebraly a uvidime co s nimi bude po teto zmene pocasi.

    #65188
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Zkoušeli jste mníky alespoň za mostem Když jste nemohli na moře. A co když jste v prvním turnusu osádku zdecimovali?

    #65193
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Ne, mniky jsme nezkouseli. Domlouval jsem se s H. Dufkem, ale neozval se asi mu to nevyslo. Osadku jsme nezdecimovali a hyckame ji pro Tebe. Snad mi pocasi dovoli se jeste podivat na Tve zahajovaci misto a k polaci skale.

    #65204
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kulik:většinou se mi potvrdilo,že když je doma pěkně,tak v Norsku je pravý opak.No a od čtvrtka je fakt hezky.Včera bylo vysloveně letní počasí.Tak dobře dojeďte a U Hrocha ahoj…:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 946. až 960. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...