Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 856. až 870. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #64392
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Jiran napsal:

    Šťastnou cestu chlapi a 17.6. U Hrocha se na vás těším

    Kde jsi vzal ten termin? To je tve prani a nebo uz dohodnuty termin? To pondeli mi pripada divny …

    #64397
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavko, je to dohodnuty termin a to s ohledem na Kima, ktery 18.6.2013 odjizdi na Hitru.Zdravim Te.

    #64399
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Nazdar morsky vlku. Uzivas si, co? Bud rad, ze jsi v Norsku, tady je to porad posr.ym navrch – chcije, chcije a chcije 🙁

    Jeste dlouhych 27 a hura na sever 🙂

    Uzivej i nadale a poradne ulovky 🙂 🙂

    #64400
    hrusa
    Účastník
    (39 odpovědí)

    Šťastnou cestu mým kamarádům i přátelům norského rybolovu. 17.6. bych měl být snad první den rybolovu za sebou.:-D:-D:-D Zdraví Michal

    #64425
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavko, diky, ale dnes po vcerejsim ochlazeni i zde drobne prsi.Tak u Hrocha.

    #64428
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Kulíku a co ten halík? Palce už mám úplně vyždímaný a ryba zatím nikde. 😉

    #64468
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Kulik je uz v klubu ZOOMaku, nebot prisel jak na to, Placku jeste asi nema, ale sleduj vlakno Blomsoy Helgeland , Nordland 😉

    #64487
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kulikovi ten halík určitě příjde – to mu přejeme. Bude tam mít zkušené norky. Loni mě přišli první a pak poslední den. Oba se mě vypnuli u lodi, samozřejmě asi naší chybou. Kolegové na druhém člunu měli větší štěstí.

    #64493
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Zok: Nazdar, palce drz, ale rozume at si neublizis. Halika bych rad, ale uz je dost pozde a zde je to hlavne o nahode. Cilem je si uzit pobyt v bezva parte a zachytat si. Presto dekuji a tesim se na 17.6.2013 k Hrochovi a doufam, ze prijdes.

    #64494
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Hyse: Ja jse v kazde parte, kde jsou fajn lidi. Zoomy jsou zajimava nastraha a tak jako kazda chce to sve, tak i zoomy. Placku bych rad, ale nezanevru na svet a kamarady napr. u Hrocha, kdyz ji mit nebudu. Zdavim Te.

    #64497
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    To bude zase sestava U Hrocha:-D

    To aby jsme přišli už ve tři, než si to všechno řekneme, viď:-P

    #64511
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Kulíku,držím palce…..8-)8-)8-)8-)

    #64517
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Kim: Kime, vydrzime a jednou pojedeme spolu a vsechny placky vychytame. Jinak po ochlazeni dnes cely den prsi. Prijeli novi nedockavci a i v teto neprizni pocasi jeli na vodu s pokrikem HURA NA NE. I ja jsem vyjel s novou partou, ale po nekolika hodinach jsme se vratili zpet. Chytilo se nekolik dorsu a polaku. Druha lod je vytrvalejsi a zatim je stale na vode. Snad se pocasi trochu umoudri a bude lepe. Kime zdravim Te a uz strihas metr, blizi se i Tvuj cas zazitku na vode v Norsku. Dnes jsem vyzkousel Hozy P. navazce a predstav si, ono to funguje. Tak mu musim, az prijede, podekovat a pogratulovat k prima praci. Kime, hezky den.

    #64519
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Jiran: To si pis. A predstav si jak tam budeme dlouho az prijde i Sroubek. Nazdar Peto, jak se mas a dekuji. Uzivam si pohody, ale skoda,ze uz odjel Mara, Zerp, Radek, Luda,…… a tak dale, bylo to s nima fajn. Peto hezky den.

    #64520
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kulik napsal:

    To Jiran: To si pis. A predstav si jak tam budeme dlouho az prijde i Sroubek. Nazdar Peto, jak se mas a dekuji. Uzivam si pohody, ale skoda,ze uz odjel Mara, Zerp, Radek, Luda,…… a tak dale, bylo to s nima fajn. Peto hezky den.

    Díík za optání Kulíku,jo jde to,sice dost práce,ale hlavní je,že se Norsko pomalu blíží..

    Užívej pohody,jak to jde..8-)8-)8-)8-)

    Zítra chcu vidět foto halibuta..8-)8-)8-),držm palce…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 856. až 870. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...