Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Volná místa 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 83 odpovědí. Do diskuze (47 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 10 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 84)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33057
    johr
    Člen
    (5 odpovědí)

    Máme volné dvě místa na Viknu v termínu 13.5 – 23.5, jsme z Ostravy. Ubytování, loď 50 PS, doprava, vše zajištěno. Bližší informace na tel.721102543 nebo SZ.

    #33950
    Hynek Šimeček
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Ahoj

    Pokud by měl někdo volné místo na sever norska, nejlépe Soroya nebo Loppa, rád bych se přidal, do norska už jezdím 6 let, jsem z Č. Budějovic je mi 33 let, nebo kdyby se v okolí Č.B. našla nějaká parta která by chtěla vyrazit někam na sever, můžeme to zorganizovat společně, auto mám.

    Děkuji všem za nabídky Hynek Šimeček tel. 775378416, mail hyneksimecek@seznam.cz

    #34353
    Hynek Šimeček
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Děkuji všem za nabídky, už mám vybráno bude to Soroya Hasfjord od 12.7.

    #34696
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    Ahoj

    Letos se nám rozpadla parta tak scháním 1 místo s dobrou pohodovou partou. krizrost@seznam.cz .Nebo SZ. Nejraděj stř. norsko ale i výš.Rosta.604971406 724055017

    #34751
    bocman
    Účastník
    (86 odpovědí)

    Ahoj.Do Norska jezdím s partou jenom v dubnu.Rád bych zkusil Norsko v červenci nebo srpnu,kdy tam jsou makrely.V Norsku jsem byl už 7krát.Pokud by měl někdo volné místo,rád se přidám.

    Kontak:vladko.koten@seznam.cz,nebo SZ.

    Lokalita nerozhoduje.Děkuji.

    #34755
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    Čau lidi,jedeme 1.7.-10.7.2012 směr Soroya Hasfjord a náš šestý kolega se dlouhodobě odmlčel,proto hledáme jednoho pohodového a alespoň trochu zkušeného rybáře.Do Norska jezdíme pravidelně jen na sever a konkrétně na Soroy jedeme potřetí.Pokud máte někdo zájem,tak více info podám na cicafromslany@seznam.cz nebo na telefonu 608965585.Můžete se podívat i do fotogalerie na tomto webu kde jsou naše fotky,jsou pod názvy ….. od Číča a nebo na články,kde mezi články 31-41 je můj s názvem Loppa 2011

    Ahoj Martin

    #34785
    Otto Hrabal
    Člen
    (5 odpovědí)

    Ahoj, vypadl nám 6 parťák z naší výpravy 21.5.-31.5. Soroya Bestmorehouse. Proto také hledáme jednoho pohodového rybáře, na věku a zkušenostech nezáleží. Jezdíme do Norska dlouho, do Finmarku počtvrté, o zkušenosti se rádi podělíme i s úplným nováčkem.

    Podrobnosti na mailu ohra@centrum.cz popř. 602596565

    Otto

    #34919
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    Čau lidi,jedeme 1.7.-10.7.2012 směr Soroya Hasfjord a náš šestý kolega se dlouhodobě odmlčel,proto hledáme jednoho pohodového a alespoň trochu zkušeného rybáře.Do Norska jezdíme pravidelně jen na sever a konkrétně na Soroy jedeme potřetí.Pokud máte někdo zájem,tak více info podám na cicafromslany@seznam.cz nebo na telefonu 608965585.Můžete se podívat i do fotogalerie na tomto webu kde jsou naše fotky,jsou pod názvy ….. od Číča a nebo na články,kde mezi články 31-41 je můj s názvem Loppa 2011

    Ahoj Martin

    #35116
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    Ahoj,děkuji všem za odpovědi,šestého rybáře na ostrov Soroya už máme.

    Přeji všem hodně úlovků.

    Ahoj Martin

    #35801
    kejklik
    Účastník
    (78 odpovědí)

    Zdravím. Vypadnul nám z vážných zdravotních důvodů kamarád s manželkou v termínu 8.6. – 18.6. na Lofoty, lokalita Ure. Jezdíme tam pravidelně, nejen na ryby, ale také trochu turistiky. V případě zájmu přivítáme 2 členy naší výpravy. Ubytování po dvou ve velkém rorbu se společným obývákem a kuchyní. Lodě jsou 15 m od dveří na molu. V lokalitě možné díky ostrůvkům lovit i při horším počasí.

    #36200
    kejklik
    Účastník
    (78 odpovědí)

    kejklik napsal: Zdravím. Vypadnul nám z vážných zdravotních důvodů kamarád s manželkou v termínu 8.6. – 18.6. na Lofoty, lokalita Ure. Jezdíme tam pravidelně, nejen na ryby, ale také trochu turistiky. V případě zájmu přivítáme 2 členy naší výpravy. Ubytování po dvou ve velkém rorbu se společným obývákem a kuchyní. Lodě jsou 15 m od dveří na molu. V lokalitě možné díky ostrůvkům lovit i při horším počasí.

    Nabídka pořád platí. Možný kontakt na lenkvik@warmnis.cz

    #36230
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Zdravím všechny s prosbou,

    v sobotu se nám vymlátil jeden člen výpravy na motorce, a leží v Motole na ARU, pevně věříme, že bude v pořádku, ale je jisté že s náma nepojede, a tak hledám touto cestou někoho, kdo by s námi jel v květnu na Bakkan. Vyrážíme 14.5. navečer, je nás celkem 12, posádka je z Českých Budějovic-3 ks, jeden z Benešova a ostatní z Táborska.

    Jedeme na 10 dní, tz od 16 do 26 května, jedeme 3. dodávkama, objednané máme 4 lodě.

    Kontakt možno sem, nebo email janek.su@seznam.cz , nebo tel. 774470008

    #36258
    tancik
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Zdravím všechny na foru, vypadl nám též kamarád z výpravy a chtěli bychom doplnit někoho , kdo s námi pojede rybařit na Bakkan. Jedeme 14.5. a návrat 26.5. Jsme všichni z Podbořan. Kontakt na tel. 777832390.

    #36266
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Ahoj.Nescháním nějak za každou cenu lidičky kvůli naplnění baráku z vydinou levnější výpravy,ale spíš bych zase rád poznal někoho nového, rád poznávám nové a nové lidičky. A přes tento web už jsem si našel nové a stále kamarády kteří se se mnou účastní pravidelně Norských dobrodružství.Takže co takhle Loppa-Sandland???? Červen a Červenec mám plno,ale 10.8 až 20.8 a 20.8 až 30.8 bych rád někoho nového poznal a nemusíte být jen jeden, místeček je i více. Zdráví Ota

    #36423
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Díky všem, kdo chodí na tyto stránky, sehnali jsme právě tady náhradu za nemocného kolegu na Bakkan, jede s náma Tibor ze Slovenska.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 84)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Volná místa 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...