Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Volná místa 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 83 odpovědí. Do diskuze (47 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 10 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 84)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29587
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    To fola:

    monty1 má pravdu. My sme jazdili do Kolobrzegu a keď sa zadarilo, tak krmila skoro celá loď a kapitán z toho mal náramnú srandu.

    Pri jednom výjazde som za celý deň ani nenahodil

    :-D:-D:-D

    Od vtedy radšej lososy na Parsete.

    Jazdili sme tam v januári, prvý víkend.

    Ale lov na Baltu nezavrhujem. kým sme neskúsili Norsko, bolo to zaujímavé.

    #29607
    Kubíček Petr
    Účastník
    (40 odpovědí)

    Nabízíme jedno volné místo Soroya Vaagan A Termín: 19.05. – 29.05.2012.

    Vše zajištěno, odjezd 17.5.2012 z Poděbrad.

    #29640
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    To stipko:

    Dávám ti úplně za pravdu. Taktéž jsme kutr v Polsku zažili a někdy i “krmili”. Poznali jsme potom Norsko, a to nám změnilo pohled na mořský rybolov. Jenom jsem chtěl říci, že lov na Baltu by měl každý zvážit. Je to vždy výjezd na dvanáct hodin.

    Monty

    #29647
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Někdo tady založil pokec o všem možném tak to zkuste tam.v tom vašem pokecu se to důležité strácí.nic ve zlém chlapy.

    #29763
    tomix
    Účastník
    (9 odpovědí)

    to kuba:

    Měl bych zájem, telefon jsem Ti napsal do soukromé zprávy.

    Díky, Richard

    #29808
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    Lauksund máme obsazen. Děkuji všem.Jonas

    #29898
    Milan Sojka
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Ahoj, chtěl bych se letos podívat do Norska někam severněji – Soroya, Lofoty, Nordkapp apod. Ale bohužel nikdo ze známých letos nemůže, tak jsem se chtěl zeptat, jestli by se nenašla nějaká parta, která jede do těchto míst a měla by jedno místo volné a přibrala mne sebou. Cenu respektuji, do Norska (středního – Hitra) jezdím rybařit už 4 roky, takže nějaké zkušenosti mám. Jsem z Prahy a bohužel mám problém z odvozem se všemi těmi bágly, přepravkami apod. k nástupu někam dál, takže pokud možno někdo z Prahy nebo projíždějící Prahou. A pokud možno v termínu do počátku července, neb žena je těhotná a termín porodu má v srpnu, tak abych už byl doma. Nabídky prosím přes SZ nebo email: milan.sojka@centrum.cz. Díky, všem se ozvu.

    #30009
    jena
    Člen
    (1 odpovědí)

    Ahoj všem norským bláznům, máme dvě volná místa na letošní rybačku na ostrově SOROYA v termínu 8 – 22.5.2012 (pobyt 10 dnů), vše kompletně zajištěno (doprava obytným autem, stravování zajištěno jako od maminky).Jezdíme již 12 let,z toho na Soroyu třetím rokem. Odjezd z Plzně, návrat tamtéž. Kontakt : 602471091 nebo 602834082 popř. na jan.lukes1@seznam.cz

    #30296
    Vlada
    Člen
    (1 odpovědí)

    Pokud má někdo volné místo do středního nebo severního Norska v dubnu nebo květnu rád bych se přidal. Jsem z Mladé Boleslavi.

    martin.michajlec@drift.cz

    mobil: 604266172

    Předem dík

    Vláďa

    #30637
    Karel
    Člen
    (1 odpovědí)
    #30865
    Deiv01
    Člen
    (7 odpovědí)

    Ahoj vespolek,

    Tak všechna místa na Vegu, kterou jsem zde před časem nabízel jsou již obsazena.

    s pozdravem

    David

    #30901
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (7 odpovědí)

    Takže děkuji všem za nabídky!!! Nakonec je to 8. – 22.5. Soroya Vaagan, už aby to bylo!

    #30970
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ahoj lovci:-)tak Soroy mám plně obsazenou všem děkuji za jejich odpovědi a nabídky. čus Petru zdar 😀

    #31166
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    Chcete si zkrátit čekání? Volné místo 28.3.-4.4.letecky,Tromso,lokalita Dyrsfjord,3km od základny Per Jonassona v Mikkelviku http://www.fish4u.se . Cena 11200 plus letenky.stha@volny.cz

    #31472
    gema224
    Člen
    (5 odpovědí)

    Máme dvě volná místa na Halsu v termínu 1 až 8 května 2012.Zájemci můžou napsat na soukromou zprávu.Petr.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 84)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Volná místa 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...