Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vingsand 2023-2024

  • Toto téma obsahuje celkem 116 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 106. až 117. (celkem z 117)
  • Autor
    Příspěvky
  • #357043
    Barvicka
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Tak super, my máme termín od 6.8. do 13.8.

    Taky jedete se synátorem poprvé na Vingsand?

    #357044
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Ano, přesně tak.Pobírám tady rady, kde, co kde. Měla by to být pěkná destinace, stejně tak, jako Bakkan. ?ajitel se zdá být fajn chlap, tak už abychom tam byli. Pokud se zadaří, tak vyrazíme 5.8. z Prahy, projedeme si kouzelná místa okolo Geirangeru, Alesundu a podobně a nástup ve Vingsandu máme až 10.8. to jsem chybně uvedl. A končíme toho 16.8. jako vy. Zkusím ještě prodloužit, pokud by někdo nedorazil, ale moc si od toho neslubuji. No uvidíme.

     

    Kdyby něco, dej vědět

    #357057
    Barvicka
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Tak se budeme těšit na setkání.  My jedeme poprvé někam sami, do teď jsme jezdili pouze na Hitru s cestovkou. Tak je pro nás vše tak nějak nové…

    #357058
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    tak to mi věř bude zajímavá a podle mě i příznivá změna

    #357095
    Barvicka
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Jo věříme, že to bude změna k lepšímu. Už ti přišla faktura na doplatek pobytu? My zatím máme pořád jen zaplacenou zálohu…

    #357096
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    budu platit doplatek na místě, domluvili jsme se tak  Michalem

    #357167
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Tak už se nám to blíží, za 12 dnů odjezd na první část výletu, kde to se synem pojmeme čistě poznávačně, pojedeme Praha- Roztock, trajektem do Trelleborgu, hezky s kabinkou, večeří, snídaní…

    Druhý den pomažeme přes Švédsko , Oslem do vesničky Hemsedal, kde bude ubytování v hotelu Skogstad

    Další den opět poznávačka přes Geirenger a další zajímavosti, přespáváme v Valldalu ve Valldal Fjordhotel

    Následující den se vydáme směr Allesund, přes Arctic Route a zakotvíme před Trondheimem Rindalu v Saga Trollheimen hotelu ( kde mj majitel slibuje chytání u něj v řece a berou tam prý lososi jak diví)

    no a poslední den poznávací části výletu už mažeme do Vingsandu, kde nás čeká týdenní rybařina.

    Kdyby někoho napadlo, co zajímavého na naší trase vidět, šup sem s poznatky.

    Zdarec všem

    Radek

    #357256
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Tak nám Tommy prodloužil pobyt do 18.8. takže na místě strávíme 9 dnů. To už je dobrý čas na prozkoumání lokality. K tomu ještě 5 dnů courání po Norsku. Myslím, že to bude parádní jízda otce se synem.

    Pošlu pár přípravných fotek, ať se trochu zasmějete, jak to tady žereme.

    #357353
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Ahoj všichni. V úterý se startuje a už aby to bylo.posilam par fotek jak jsem slíbil;

    #357361
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    sakra, nejdou mi vložit fotky přes telefon

     

    #357381
    Hobis
    Účastník
    (1 odpovědí)

    To je škoda , jsem se těšil ,…  už hledám lokalitu na příští rok .

     

    Ať se daří ..

     

     

    #357404
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    Včera na Vingsandu uloven ďas 107cm 15,5kg.

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 106. až 117. (celkem z 117)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vingsand 2023-2024

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...