Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vingsand 2023-2024

  • Toto téma obsahuje celkem 111 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel radek a poslední změna proběhla před 3 dny a 21 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 112)
  • Autor
    Příspěvky
  • #354963
    kvakošek
    Účastník
    (69 odpovědí)

    Dnes nás vítr nepustil za ostrovy ( 9m/s) ,drift jak blázen, tak jsme jezdili mezi seterem a vingsandem a zkoušeli hrany mělčin. Polaci koušou na zoomy spolehlivě. Doršky dnes nic  moc a keleři jen mrňousci. Pár fotek je ještě ze včera

    #354986
    kvakošek
    Účastník
    (69 odpovědí)

    Vítr naprd, ale naše lodě nám dovolí i v devítce vyjet na raevu. Ale nic tam není 😪😪. Tak se touláme kolem ostrovů a břehů a není to vůbec špatný. Hloubky 7-20m jsou top.

    #354991
    Sim
    Správce
    (11282 odpovědí)

    Moc pěkný ryby chytáte. Zaujal mě polack s tou jizvou. To musel být pěkný predátor, že si na něj troufl.

    #355017
    Franta
    Účastník
    (359 odpovědí)

    Ahoj Michale, taky mě zaujalo to staré zranění pollacka. Myslíš, že to byl jiný predátor? Nemá to třeba mechanický původ, když byl pollack ještě junior? Podle zhojení to vypadá na dost starou záležitost. Moc nechybělo a měl po páteři. Byl by z něj Rapala jointed :-).

    #355041
    otapa
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Taky mě napadla třeba síť nebo šňůra….

    #355059
    kvakošek
    Účastník
    (69 odpovědí)

    Ahoj. Tak počasí se mění jak v Norsku, ale na to jsme nachystaný 😎. Limit nachytaný, tak teď už jen zábava.

    #355128
    kvakošek
    Účastník
    (69 odpovědí)

    Už se jen bavíme rybolovem. Keleři nám ohýbají rákosky a není problém 4 ryby najednou. Polaci a doršky berou spolehlivě prakticky všude na hranách 8- 15m .

    #355130
    radek
    Účastník
    (717 odpovědí)

    Krásná práce, mám z Vás radost, i ten halíček se chytil. Sice asi neměl míru, ale i tak určitě zážitek.

    Kdyby se Vám podařilo vyfotit mapu, co tam má majitel a zakreslit zajímavá lovná místa, popř. i halibutí písčiny, klidně vyfot a pošli třeba na WhatsApp. 724 881 005

    #355153
    kvakošek
    Účastník
    (69 odpovědí)

    Vingsand je krásné místo a stojí za to ho poznat i z jiného pohledu,  nežli že člunů nebo chaty.

     

    #355174
    kvakošek
    Účastník
    (69 odpovědí)

    Včera večer a dnes ráno polakovačka snů. V rozmezí dvou hodin prakticky na každý hod záběr. Někdy i na každým prutu ryba najednou. Nepočítal jsem to ,ale okolo 80 ryb to mohlo být.  A jelikož zítra jedeme domů, tak všechno vráceno zpět. I pan tuleň se na nás přišel podívat.

    #355191
    radek
    Účastník
    (717 odpovědí)

    Je vidět, že se zadařilo. Přeji Vám šťastnou cestu domů, žádného paroháče před chladičem a pohodový návrat do rodinného kruhu .

    Nezapomeň poslat ty lovná místa…. Díky

    #356076
    Sim
    Správce
    (11282 odpovědí)

    Včera uloven halibut 143cm na montáž od SG 300g

    https://www.topfishing.eu/vyhledavani/vyhledej.htm?search=nordic

     

    #356087
    radek
    Účastník
    (717 odpovědí)

    už jsem myslel, že to sem nedáš….

     

    Jinak nějací Češi ve Vingsandu??

    #356930
    Barvicka
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Zdravím,

    vyrážíme na Vingsand 4.8. Jedeme tam poprvé, tak snad se zadaří a vyjde počasí.

    #357042
    radek
    Účastník
    (717 odpovědí)

    Zdarec, já tam budu se synem 5.8., tak se uvidíme. Kdy máte nástup?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 112)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vingsand 2023-2024

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(143)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...