Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu VIKNA – chata BOGEN 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 84 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pe_Hla a poslední změna proběhla před 9 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 85)
  • Autor
    Příspěvky
  • #254723
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Foto polaka 96cm

    #254764
    jak
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Krásné, moc krásné a hlavně dobré zprávy které nás namlsali. Doufám, že tam na nás něco zbyde!

    Na ty mělčiny jezdíte ven na moře nebo ve fjordu? H.

    #254766
    tancik
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Moc pěkné, doufám že tam nějací sourozenci zůstanou. Nevim, jak to do toho 25(bohužel června) vydržím.Jen tak dál a vnaďte nás fotkama.H

    #254770
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Polaky chytame ven z fjordu smerem na volne more, az u poslednich ostruvku co jsou na mape. Sice uz nas 2x prekvapila snehova prehanka, kdy prudce zesilil vitr a navrat byl obtiznejsi, ale to k tomu patri. Par jsme jich  chytili i ve fjordu, ale je to jen ojedinele a velikost do 60cm.  Kdyz je najdes na volnem mori na hrane, tak je na kazdy drift jeden kus. Pro ty co jedou jen vlacet jako my, tak je to sen. Pilkrak jsme za 5 dnu jeste nepouzili. Uz mame limity, takze ted pujdou na radu pilkraky a zkusime haliky. Mame jeste 3 dny rybolovu, tak se snad nejaky splete. Kdyby neco bylo, dam fotky. Petruv zdar

    #254836
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Foto polaka 96cm

    Paráda, moc pěkný.Ještě tisíc náhozů a přijde ten alespoň o čtyři cm delší.Držím palce.Jaká nástraha?

    #254878
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    cerveny zoom je top, jine nastrahy taky, ale zaberu je mene.

    #255881
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Ahoj,

    tak pobyt nam konci a rano frcime zpet. Polaku se nachytalo mraky, i velikostne dobre, nejake mniky na vlacku, obecne, ale nic zvlastniho jako treba halibut. Dnes uz polaci byli opatrnejsi, vypada ze jdou do treni, zaberu rapidne ubyva. Tak preji tem, kteri se teprve chystaji, at se dari.

    #256850
    jak
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Ahoj, zdravím z  Vikny resp. z Lovoen Gard . Dnes jsme konečně dorazili poprvé do této lokality. Po ubytování jsme to nevydrželi a i když byl největší odliv a 19.00 hod.  tak jsme vyrazili prozkoumat nejbližší okolí. Za 3 hod. jsme měli bednu polaku a obecných 60 –  80 cm. Pokud  by to takto vydrželo tak to nebude špatný.

    Zdravím Honza

    #257038
    tancik
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Ahoj tak poslední zpráva od janka nenadchla ta tvoje je poněkud pozitivnější. Jsem zvědav na tvoje reporty a zajímalo by mě, kam až jezdíte. jak jsem už psal, my jedeme za měsíc přesně na Andviku, což je od vás kousíček. Budeme mít ten barák na vodě. V této lokalitě budeme poprvé, tak jsem na vše zvědav. Ať se daří a máte pěkný počasí ahoj Honza

    #257080
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Ahoj, jestli jedeš za měsíc, tak Polaci už budou vytření a půjdou jak o život. Jinak jsme v pořádku dorazili domů, cesta v pohodě, bez kontrol v Norsku, první kontrola na Něměcko-Polské hranici, ale jen lustrace OP a auta a jeli jsme dále.  Pro letošní rok jsme Norsko uzavřeli a pomalu brousíme háčky na podzimní Rio-ebro. Janek

    #257101
    tancik
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Jsem na tu lokalitu zvědav i na ubytování. Dlouho jsem v tomto terminu nejel, spíš koncem srpna nebo v květnu. Uvidíme, jak se bude dařit. Děkuji za info Honza

    #257115
    trol
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Zdravím všechny nadšence Moře a rybolovu jen se chci optat jestli někdo z Vás nebude v termínu od 18.6 v campu Andvika případně před tímto termínem .

    #257214
    tancik
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Ahoj, jak jsem již psal, my máme nástup 25.6.Také by mě zajímalo, bude li tam někdo s podobným postižením z našich končin.

    #257275
    jak
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Ahoj,

    Naše cesta byla ok. Po cestě nás na dálnici o půlnoci stáhli na parkoviště německý celníci. Když ale viděli zarovnany kufr a slyšeli že jedeme na ryby tak byli v pohodě. Vzali si na rentgen jenom kufr s pilkrama a můj batoh s dokladama a nabíječkama  a když viděli lahvičku jima Beama tak byli plný humoru. Asi se nudili ☺.

    Včera jsme byli na melcinach u výjezdu na volné moře, u majáku gjerdingen – ostrov lamholmen. Tady šli hlavně tresky +-60-70. Polák jenom jeden 75cm. To den předtím bylo více těch větších. Ale počasí nádherné – co víc si přát.

    U sousedů jsme viděli jednu kočku a dva haliky +- 70. Takže tu někde budou jen je najít. Dnes začalo trochu foukat tak se někde schovame.

    To Janek: k jakým ostrůvkum jste jezdili vy?

    #257282
    Martin
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Ahoj jsem v Bogenu třetí den.Nevím co se děje, ale Janek ty Polaky asi začaroval. Jezdíme na radu domácího brzo ráno, pozdě vnoci taky v poledne a Polaků jako šafránu. Obecný tresek celkem dost, ale velikosti co nás neberou(50 – 60). Včera na volném moři za Velanem krásné tresky, ale je to daleko a dnes fouká. Snad se tam ještě dostanem jinak co se týče ryb celkem špatný. Počasí a parta za podtrženou jedničku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 85)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu VIKNA – chata BOGEN 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...