Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu VIKNA – chata BOGEN 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 84 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pe_Hla a poslední změna proběhla před 9 měsíci a 4 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 85)
  • Autor
    Příspěvky
  • #252145
    tancik
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Také Vám přeji šťastnou cestu a už jsem zvědav na info z lokality my jedeme 24.6 na 10 dní tak to tam rozchytejte.Moc se na Andviku těšíme

    #252147
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Kluci dobře se chytá po mostem při přílivu. Je to sice náročnější na najíždění protože proud je tam opravdu dost velký ale dají se tam chytit pěkné ryby

    #252617
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Ahoj,

    hlasim prijezd na Bogen. Cesta v pohode, bez kontrol, uplne prazdne cesty. Jinak vecer jsme vyrazili na 3 hodky na ryby a dovezli jsme asi 25 ryb. Hlavne pollack nej cca 75cm, potom obecne, zhruba stejna velikost a dokonce i halibut, ale pri vylovovani to pustil cca 80cm. Pocasi v pohode, vitr kolem 4m/s. Takze koncim a jedeme. Kdyz bude neco nejjj, dam vedet. Janek

    #252622
    jak
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Tak to je slibný začátek. Ať vydrží počasí!

    Honza

     

    #253009
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Ahoj, tak nam zacalo foukat, odpoledne uz se na more nedalo. Dopoledne cca 30 ryb, hlavne polaci. Chytame je na melcinach 3 az 10m, velikost 60 az 75cm. Pro nas vlackare je to uzasne. Dnes jdeme na pstruhy, tak uvidime.   Janek

    #253033
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Čus, Honzo. Jak čtu tak vše OK. Už jsem měl obavy co je s vámi.Psal jsem zlobivému Radovanovi, ale neodepsal.Asi slušně “lije” a na mobil prdí, vyřiď kogutovi ať si to ohlídá. 🙁 Všechny  pozdravuj i ty dva Syřany:-) a lapejte co jen to jde. Ps. a nezapomeňte na tu slíbenou filetu z Polaka. Píšu filetu, tak ať to není filetka z 60sátky!

    #253284
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Ahoj Strofte, uz jsem se ptal Radovana, jestli ti volal a ze pry se ozve. Vse v pohode, dnes jsme byli na pstruhy,ale moc nesli, jen asi 10ks. Vecer vyrazime, vitr 1 az 2m/s. Polaci jdou jen do tech 80cm, ale stale je dost casu, tak uvidime co se s tim da udelat. Mej se, Janek

    #253433
    jak
    Účastník
    (72 odpovědí)

    to janek – jestli to není soukromá záležitost či tajemství, mohl by jsi upřesnit kde jste byli na pstruzích? Hodilo by se, kdybychom měli blbý počasí. Díky Honza

    #253437
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Ahoj,

    pstruhy nam domluvil pan domaci, je to pesky tak 30 min, od chaty nahoru do kopce. Je tam panenska priroda, stoji to za to podivat se tam. Dnes dopoledne to bylo uzasne, vetsinou polaci na melcinach, podarili se mi 85 a 86cm na 5m hloubky na vlacak 10 az 30 gr. Chytame pouze na vlacky a ryby jdou tak do 12m. Dnes za dopoledne tak 30ks za 4 hodiny.

    #253447
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Jakej potočák byl největší?

    #254163
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Nic velkeho, nejvetsi byl 40cm, vubec se jim nechtelo, byl vitr, snih, dest no proste klasicky Norske pocasi.

    #254164
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Nechytil tam teď někdo z Čechů halibuta kolem 30kg?

    #254200
    tancik
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Nikde jsem nic takového nečetl, ale klukům se to určitě podaří , jen co zeslabí vítr a to buď dnes v noci nebo pak za dva dny . To už bude v poho. Přeji dál hodně pěkných úlovků

    #254214
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Toto není v Bogenu? Myslel jsem tuto rybu.

     

    #254707
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Ahoj,

    dnes jsme kvuli vetru jeli v 1 rano. Do 4 hodin do rana to bylo hodne vlazne, a potom zacli polaci. Za 4 hodiny ve 3 lidech 36ks, za zminku stoji kusy 80, 82, 87 a nej se povedl mi 96cm 8kg. Ryby brali kolem 30m hloubky, hlava 45gr a top byly cervene zoomy. Jsou uplne plne jiker, takze asi brzy pujdou do treni.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 85)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu VIKNA – chata BOGEN 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...