Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 270 odpovědí. Do diskuze (56 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #295778
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Tak se to na Veiholmenu pěkně rozjíždí. To je super. Piva nakup metrák kolínek a pořádně to tam zakrm.  Dnes za deset, tak se těším jak pokecáme, popijeme a atd

    #295788
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Krásný fotky Berny,

    už se těšíme, v sobotu jsme tam 😀

    #295885
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Tak, a mám všechno. Jasno, polojasno, zataženo, tma, mlha, ráno, odpoledne nebo večer,- nic nás nepřekvapí. Každá guma trochu jiná a můžeme na ně vyrazit.  No, snad padesát barev bude stačit. Teď nás zastaví jenom silný vítr .                                                                                                                                               Pivko šťastnou cestu a hned podej report.

    #295886
    PajaUL
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Tak Harty dej vědět která fungovala nejlíp.

    #295887
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Tak favorit je jasnej, ale je divný, že tu barvu beru jenom já.                                                                                           Ale letos může být všechno jinak, proto ten výběr.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 11 měsíci uživatelem Harty.
    #295922
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Václave, kdo je teda ten Tvůj favorit? Černá a nebo růžová?

    #295956
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Já bych vsázel na černou ….

    #295957
    Buky
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Varnsdorfáci zdraví z Veiholmenu. Po dvou dnech vynucené přestávky způsobené větrem jsme natěšeni na zítřek, kdy je už předpověď příznivá. Jinak tři dny strávené na moři jsme lovili nejvíce kelery a obecňačky, i přes metr. Do toho pár jednoskvrnek a mníků. Když jsme našli místo, měly holky opravdu apetit, takže vládne spokojenost.

    #295958
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Černá by se nabízela, ale u gumy je to barva hořčice. Říkáme jí posr… hořčice. -obr uprostřed.

    #295989
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak, tu nemám. Musím se po nějaké takové podívat. Protože Václavovi já věřím.

    #296024
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Tím jak se nám to krátí, tím častěji jsem na RN. Proto hltám každou informaci o tom, co se děje na Veiholmenu. Bohužel info. není dost a tak doufám, že to Piva napraví. Ještě pět dní a jsme tam.   Kulíku možná ne přesně takovou, ale v tom tvém skladu určitě nějakou podobnou ano.

    #296043
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Václave, přeji Ti klidnou a pohodovou cestu, rozumné počasí a hóóódně krásných ryb. 😀

    Ty gumy to je Tvá výroba?

    #296081
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Dnes to trochu foukalo ale dva keleři 85 cm a pár doršáku se povedlo. Masakr zo není ale vždy se něco povede. Včera parta trefila hejno polaku a za 20 minut měli plno. Harty nebuj.

    #296085
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Tak to je dobrá zpráva, ta špatná je, že se asi zůstanu doma. Já asi nezabalím. Zítra věci máme odvézt k Fredymu a já mám věci ještě ve sklepě a po celém bytě- no hrůza. Ještě že to máme tak nějak rozdělené a nemusím se starat o jídlo. Koukám že máš nějakou novou loď. No a když trochu fouká, tak to je super ne? Pozdravuj tam všechny a za pět dní se uvidíme. Dáme řeč a panáka, tedy jestli jsi něco přivezl.

    #296086
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Václave, přeji Ti klidnou a pohodovou cestu, rozumné počasí a hóóódně krásných ryb. 😀 Ty gumy to je Tvá výroba?

      Honzíku děkuji. Ty hlavy a gumy nedělám- to už bych se zbláznil. Mám to od Miloše a hlavy si jen dodělávám. Jinak se v podstatě všeho zbavuji a chytám jen na ty jeho gumy a na pilkříky. Ještě mám picara od Pavla Výboha a na ty se docela těším, protože vloni jsem je neprubnul- ryby byly docela hluboko a to je nástraha, tak do 30m max.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...