Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel tom a poslední změna proběhla před 1 rokem a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #342449
    Man
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Trajekt na Smolu září.

     

    #344320
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    nevíte zda jezdí i mimo sezonu trajekty Helsingor – Helsinborg a zpět? Všude na Direct Ferries mi to hází : Helsingor-Helsinborg: Žádné další plavby

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 7 měsíci uživatelem tom.
    #344322
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    nevíte zda jezdí i mimo sezonu trajekty Helsingor – Helsinborg a zpět? Všude na Direct Ferries mi to hází : Helsingor-Helsinborg: Žádné další plavby

    ahoj, koukni na SCANDLINES

    #344323
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    nevíte zda jezdí i mimo sezonu trajekty Helsingor – Helsinborg a zpět? Všude na Direct Ferries mi to hází : Helsingor-Helsinborg: Žádné další plavby

    ahoj, koukni na SCANDLINES

    Dívám a nikde nic. Pouze Puttgarden – Rodby a Rostock – Gedser a obráceně. Nic víc, nic míň

    🙁

    #344331
    Siven
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Ahoj, míříme tam, za pár hodin ti dám vědět.. ani mě nenapadlo, že by to neplulo…teď jsme u Osla.

    #344333
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Ahoj, míříme tam, za pár hodin ti dám vědět.. ani mě nenapadlo, že by to neplulo…teď jsme u Osla.

    Díky.

    #344334
    Siven
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Přijeli jsme na trajekt jako vždy a odplouvame v 2:40 h směr Helsingor.. takže vše funguje, jak si pamatuju…

    #344335
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    To Siven : Tak to je dobrá zpráva, asi mají někde na stránkách zamrzlé trubky. Odjíždíme ještě na skok v listopadu a už jsem přemýšlel o jiné alternativě. Díky za info.

    #344332
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    nevíte zda jezdí i mimo sezonu trajekty Helsingor – Helsinborg a zpět? Všude na Direct Ferries mi to hází : Helsingor-Helsinborg: Žádné další plavby

    ahoj, koukni na SCANDLINES

    Dívám a nikde nic. Pouze Puttgarden – Rodby a Rostock – Gedser a obráceně. Nic víc, nic míň 🙁

     

    musíš tu trasu rozkliknout nahoře (vlevo od BUCHEN, ale ne nahoře v záhlaví – pokud to máš německy). Kombinované lístky tam normálně jsou, tudíž i samostatně to musí jít koupit na místě.

    #344477
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Ahoj, díky za info, už jsem si to vyjasnil.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...