Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 475 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zdena a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 476)
  • Autor
    Příspěvky
  • #157961
    Duke
    Správce
    (1390 odpovědí)

    Pokračování pokecu o oblíbené lokalitě. Původní najdete zde Titran 2016 (old)

    #170962
    snori
    Účastník
    (787 odpovědí)

    tak teda ahoj v novém vláknu!

    Jen pro zopakování fotky z loňské sezony jsou Fotky Titran 2016 ! Fotky jsou roztříděné podle turnusů.

     

    #170963
    snori
    Účastník
    (787 odpovědí)

    A černí kamarádi jsou už na místě!

    #175727
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    to se to vleče,aj jo ješte 96

    #185558
    pavelz
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Za 18 to už není moc. Těším se na první zprávy. Snori, jmenuješ se Dan? Pavel – Kapitán z Karviné.

    #186893
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    tak presne za 3 mesice budem vykladat bus na hristi,takze kluci poradne to zakrmte ,aspon tak jako Preparator vcera na Soroy

    #186967
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    Moje parta to má ještě za dlouho na Titran , ale ptám se dopředu-jede někdo tady z tohoto vlákna na ryby v termínu od 9.7-…..  a potom od 25.8…… .?.můžem pokecat,myslím , že jede Horňas,ale nejsem si jist.Kdo odjíždí teď,drřím palce. : )..: )

    #187230
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    tak jsem vyudil posledni makrelky se zralokem a par kapriku,dilo se zdarilo,

    #187266
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    tak jsem vyudil posledni makrelky se zralokem a par kapriku,dilo se zdarilo,

    Ryby z 2015 ? Mořské z Titranu ?

    #187352
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    jenom ti kaprici byli od hradiste,ale u dolečka jim chutnali , rozhodne jes se zozloucil s lonskyma makrelkama a ostrounem z ktrereho udelam zitra pomazanku na chlebičky.a letos jim dam urcite na prdel

     

    #187353
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Taky jsem měl žraloka. Nebyl moc dobrý. BYLO TO V DOBĚ, KDY JEŠTĚ NEBYLY CHRÁNĚNÝ. Po jeho usmrcení dovede jeho maso natáhnout močovinu, když ho ihned nevyvrhneš.

    Snori by měl vyvěsit tam, kde byla reklama od Allrisku na filetárně  informace, co se nemůže, minimální lovné míry ryb,  předpovědi počasí a jiné užitečné informace.  Co tak slyším od lidí, tak 50% bude letos nováčků. 😀

    #189040
    hnata
    Účastník
    (33 odpovědí)

    tak jeste pet tydnu a budeme tam uz se nemuzu dockat.uz jsem na ne poradne vybavenej ted uz to jen nahazet do krabic a tasek a jedeeem.chci se optat kdo tam bude v tomto terminu.a jeste jeden dotaz co se tyce pravezeni chlastu.byl jsem v norsku 5 a zadna kontrola ale ted kdyz se zenou do evropy ty vy…any migranti tak jestli nejsou nejake vetsi kontroly.dikes

    #189056
    hnata
    Účastník
    (33 odpovědí)

    v dobe internetu a dostupnosti wifi na titranu si pocasi muze kazdy zjistit sam.a snad ma kazdy soudnost a nebude si brat nejake cudle ne sme lidi.a myslim ze nejakej domovni rad je v kazde chatce ale muzu se mylit

    #189057
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    V době internetu není pro nikoho problém si zjistit, kolik může vézt alkoholu.  Já bych vezl jen limit. Za ten průser to nestojí.  A v mojí odpovědi nešlo o počasí, ale o chráněné druhy ryb. Věř mi, že fotky zveřejněné kdekoli, se ke komukoli dostanou.

    #190282
    hnata
    Účastník
    (33 odpovědí)

    ja moc dobre vim kolik si toho muzu vzit a kolik me ceka pokuta pokud me chyti me jde jen pouze o to jestli jsou ty kontroly vice caste

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 476)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...