Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 475 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zdena a poslední změna proběhla před 7 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 476)
  • Autor
    Příspěvky
  • #208566
    AyM
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Tak uz nam odjel prvni turnus a moc se tesim na reporty.jinak jestli mi prijde op tak to mam za 26.pripravy pomalu finisuji.poradne to tam kluci rozchytejte at poradne kousou.Jinak se vsem omlouvam za zcestne otazky.

    Tak ta cesta je co si matně pamatuju (jedeme ve stejný termín) tak je to výjezd 7.5.2016 vecer dojedeme do Roztoku někdy v noci a pak čekáme na trajekt na ráno pak jsme na trajektu a pak jedeme a jedeme a další den dopoledne jsme tam. Cesta zpět je rychlejší.

    AyM

     

    #210225
    AyM
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Tak to máme dnes za 27 přípravy v plném proudu. (7.5.-19.5) Víc jak 30Kg olova s cínem.  Rychlá ingotovka.  AyM

    To mi povídej. Svět se zbláznil. Přijde mi to, jako by olovo nikde nebylo. Zde cca 400 kg na výrobky pro kamarády.

    Mám ještě v zásobě asi 300kg trubek z první republiky s velkým obsahem cínu. Takže super matroš. Bude se to lesknout jak psí kulky. 🙂

    AyM

    #213024
    AyM
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Už by se tady měli objevit první informace od novych osadníků vesničky Titran. (Teda pokud se nemýlím) pokud odjeli v sobotu tak už by měli mít první chytání za sebou pokud jim ne fouká nebo pokud nezamrznul Golfský proud. 🙂 (ten ipad mě s tou češtinou zničí…)

    AyM

    #213104
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    No to víš,tam je to jak na konci světa…však něco pošlou..!

    #213678
    pavelz
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Asi nefunguje wifina. Přece by nás tak nenapínali a nějaký report poslali. Že by zanevřeli na tyto stránky? My už u úterý vyjíždíme a střídáme první partu, takže za 6. Adrenalííííín stoupá, Ornkakken čeká. Kapitán z Karviné

    #213895
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Asi nefunguje wifina. Přece by nás tak nenapínali a nějaký report poslali. Že by zanevřeli na tyto stránky? My už u úterý vyjíždíme a střídáme první partu, takže za 6. Adrenalííííín stoupá, Ornkakken čeká. Kapitán z Karviné

    Určitě by nezanevřeli.

    Asi vítr. Určitě se to zprovozní. Časem.

    #215471
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Jo,prej tam pěkně fouká..tak jestli vůbec vyjeli….vítr to je problém..i wifi může blbnout,ale že ani Snori nedá report..!

    #215525
    snori
    Účastník
    (784 odpovědí)

    Ahoj!

    Ráno sme dojeli až v pět a od te doby vydatně fučí, tak sme dávali dokupy lodě, sonary a gpsky.

    Chlapi byli přes den vláčet ze břehu kam vítr dovolí a chytli pár obecných a jednoho polaka. Já si první doršu chytil hnedka z mola, vracena vodě.

    Odpoledne se chytli nějací platejzi a salátový keleři.

    Zítra nema foukat tak na ne jedem už od rána.

    #215543
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    A tam to umí fučet,,!

    #215545
    snori
    Účastník
    (784 odpovědí)

    Zmiňovaní platýsi.

    #215562
    snori
    Účastník
    (784 odpovědí)

    Uvidíme kam nás to zítra pustí rad bych poškadlil jarní mníčky!

    #215564
    snori
    Účastník
    (784 odpovědí)

    Jedlé salátovky!

    #215610
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    No vida..už to tu je..Snori už to sem hází..tak alespoň takový…!

    #216006
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Chlapci makejte, chytejte a dávejte fotky, ať nám to lépe uteče. Prostě žiju Norskem. Zítra ať se vám zadaří!

    #217407
    Jura L
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Zdravím první partu, mel bych dotaz chlapi, jaké značky jsou tam echoloty a typ ? Předem děkuji za odpověď. Chtěl bych to doma nastudovat, nastupujem příští týden.

    Jura

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 476)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...