Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Tašky, kufry, batohy na nástrahy – jaké používáte na lodi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 66)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4375
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Chtěl bych si pořídit tuto tašku. Znáte ji někdo? Rozměry: 50 x 35 x 30 cm.

    #37804
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Ahoj, neznám, spíš bych se zeptal co Tě na ní láká ? Já jsem si na doporuční J. Frause v jeho knize Norsko, fascinující rybolov pořídil tento plastový box. Nelituju a do lodi i do auta mi to přijde vhodnější než cokoliv textilního.

    #37805
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    northwolf napsal:

    Ahoj, neznám, spíš bych se zeptal co Tě na ní láká ? Já jsem si na doporuční J. Frause v jeho knize Norsko, fascinující rybolov pořídil tento plastový box. Nelituju a do lodi i do auta mi to přijde vhodnější než cokoliv textilního.

    Ahoj tento plastový box je docela dobrý, ale nic moc nevydrží. Přece jenom to je plast z Číny :-):-):-) Konkrátně včera jsem byl v Obi a mají tam pěkné je pravda , že docela drahé ,ale hliníkové boxy. Asi půjdu do něj. Jenda

    Jinak si koupím tady na webu box na pilkry

    http://www.topfishing.eu/taska-na-pilkery-icefish-463-topfishing.html

    a nebo

    http://www.topfishing.eu/taska-na-pilkery-penn-topfishing.html

    8-)8-)8-)8-)8-)

    #37806
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Také používám plast. Koupil jsem jej v rybářských potřebách. Předností je vnitřní rozčlenění a hlavně umyvatelnost. Nevadí, že do lodi stříká slaná voda. Textil asi není nejvhodnější i když desingem a řešením vypadá překrásně. Beru v úvahu to jak vypadá oblek po jednom týdnu na lodi – prosolenost a pod. Mám i hlinikový kuřík, ale nejsem si jist co by s ním udělala slaná voda – i háčky dostávají zabrat – každý rok z důvodu koroze jich musím x vyhodit. Proto ho do Norska nevozím.

    #37813
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj já si dávám do lodě tuto tašku. Je sice z látky ale velice odolné.Neteče do ní.Je dostatečně prostorná na pilkry a jiné potřebné věci.Mám tam i plastové pouzdro s fotoaparátem.I svačinu pro případné hladovějící.:-D Na vláčecí nástrahy mám tašku Berkley.

    #37815
    Jarda-N
    Člen
    (45 odpovědí)

    Ahoj Hoši

    Já již léta vozím sebou kufr od Plano a nemůžu si jej vynachválit je celý plastový a plast je víc než kvalitní.nemá jediný problém spoustu místa a těch krabiček.Cena je poněkud vyšší , ale co si budeme povídat vždyť co by jsme si pro Norsko neodřekli od úst pro tu překrásnou rybačku.

    Jen pro představu těch co neznají Plano má takových a mnohem větších nepřeberné množství a v USA se snad ani s jinými kufry k vodě nejezdí.

    Za léta to mají fakt vychytaný.

    #37816
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    Letošní sezónu (už za 38) zahajuji taky plastovým kufrem. Osvědčil se mi i na našich vodách. Po minulých letech, kdy jsem měl v batohu všelijaké plastové krabičky a krabice a návazce v textilních taškách, to bude určitě pomoc. Ne že by se s tím nedalo vyžít, ale pokrok nejde zastavit :-D:-D. A navíc, po té, co se mi podařilo promáčet foťák v klasické textilní brašně, tak letos foťák jedině v plastovém boxu.

    #37819
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    northwolf napsal:

    Ahoj, neznám, spíš bych se zeptal co Tě na ní láká ? Já jsem si na doporuční J. Frause v jeho knize Norsko, fascinující rybolov pořídil tento plastový box. Nelituju a do lodi i do auta mi to přijde vhodnější než cokoliv textilního.

    Já používám tento kufr již 3 roky na pilkry a naprostá spokojenost – jediny problém je, kdo se s tím ma tahat 🙂 🙂

    Jinak s úspěchem pro transport rybarske vybavy do Norska, ale i potom navazcu na lodi, používám plastové kyble s víkem od Keraštuku (mají asi 50-60 cm v průměru a vysoké jsou asi 60 cm). Po vrchním obvodu mám vystřižené žlábky pro háčky, takže do nich návazce v pohode věším a víko lze zavřít. Navazce a pilkry se tak nemotají, jsou prehledně zavěšeny a kdykoli k použití.

    #37841
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Tak to já jsem ještě větší pako. Mám kufr dvoupatrovej na kolečkách. Spodní díl používám na transport navijáku, nožů a ostatních věci.Horní díl mám napěchovaný nástrahami. Celé to dovezu do loděnice. Spodní díl tam nechám a horní beru do lodi. Mám značku Mastercart. Drží už někoik let v poho. Otvory okolo madla jsem vytmelil a zamezil tak zatekání.

    #37844
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to mikr: můžeš hodit nějakej odkaz nebo foto?

    #37847
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)
    #37848
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    mthead napsal: Letošní sezónu (už za 38) zahajuji taky plastovým kufrem. Osvědčil se mi i na našich vodách. Po minulých letech, kdy jsem měl v batohu všelijaké plastové krabičky a krabice a návazce v textilních taškách, to bude určitě pomoc. Ne že by se s tím nedalo vyžít, ale pokrok nejde zastavit . A navíc, po té, co se mi podařilo promáčet foťák v klasické textilní brašně, tak letos foťák jedině v plastovém boxu.

    Výrobky od fy.PLANO jsou pěkně provedené plně funkční a velmi kvalitní.V případě zájmu dám odkaz na SZ.

    #37864
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kromě plastového boxu používám několik let i to co popisuje Pafka. Barel od nátěru. Tam dávam foto, kameru, svačinu a pod. Za 33. Jinak kolegové co se vrátili z Lofot měli hodně ryb pouze dva dny. Dnes jsem dostal info, že je tam dobré počasí a ryby jdou. Slíbili, že dodají fota.

    #37868
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    ……..po třinácti letech “odkroucených” v Norsku mě prošlo rukama hodně boxů,od levných z hobby marketů až po profi od firmy Plano a atd…….a poslední roky vozím “vercajk” v obyčejných plastových kýblích od malířských barev….. do těch jediných neteče a vše se tam vejde.hliník absolutně nedoporučuji,slaná voda ti ho zlikviduje.

    #37876
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Asi nezbývá, než s cicou souhlasit. Do těch kbelíků od barev se mi i při velkém dešti nic nedotalo – myslím vodu. Navíc ty velké jak píše Pafka používám na filetování na lodi. Položím na ně prkno a filetuji. Alespoň u toho sedím a nebolí mě hřbet – v 64 letech je to znát. Než přijedu do kempu je hotovo. Pak jen po vykapání zamrazuji. Navíc je to ošetřené v čisté mořské vodě – déle vydrží zamražené a neztrácejí abych tak řekl chuť. Doplňkem je zábava s racky, kteří nás doslova atakují, když ryby vyvrhujeme.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 66)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Tašky, kufry, batohy na nástrahy – jaké používáte na lodi

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...