Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Tašky, kufry, batohy na nástrahy – jaké používáte na lodi

  • Toto téma obsahuje celkem 65 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel 007krivanek a poslední změna proběhla před 11 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 66)
  • Autor
    Příspěvky
  • #37907
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Absolutní souhlas 🙂 🙂

    #37911
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    …tak to máme Kime stejný postup,já také už přijíždím do přístavu už, s čistým masem,má to spoustu výhod….nemusíš čekat ve filetárně,zabívat se s odpadem,vyhnu se mumraji u mrazků,záchod a sprcha je v chatě volná 🙂 ,můžu jít dříve spát…..ale ten nejdůležitější je,když filetuješ a není silný tah vody tak vnadíš ryby které jdou až pár metrů pod loď,mám to vyzkoušené,na hloubce kolem 80-90 metrech jdou ryby tak 10-20 pod loď.po vyfiletování vždy spustím nástrahu pár metrů pod loď a vždy přijde několik záběrů než se ryby vyplaší,a nejsou to žádné malé ryby…………. když je člověk trochu zručnější tak to filetování na lodi zvládne bez problémů

    #37926
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Varuji před tímto neskutečným šrotem!!!

    #37934
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    to stroft

    ale zdálky to vypadá docela dobře

    #37962
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    2 honzak, Pafka: Já ten Curver mám taky od roku 2009 a nemůžu si stěžovat, ani na netrvanlivost nebo chatrnost – prostě je pořád celej (jak vypadá zdemolovanej jsem už taky viděl – ale tomu nepředcházelo rybářské a nemyslím ani že rozumné použití)

    Vrtá mi hlavou nákup dalšího a následné vyčlenění jednoho na “pilkrovací hračky” druhého na “vláčecí hračky” 😉

    #37963
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    S diskuzných príspevkov je zrejmé,že i za málo peňazí môže hrať dobrá muzika. Je viac než jasné,že veľa vecí,ktoré sú zbytočne predražené je vec komercie.Plastové vedrá sú univerzálne a rozhodne poslúžia mnohokrát lepšie ako iné drahé záležitosti.´´´¸Osobne si myslím,že tieto príspevky sú prínosom ako pre začiatočníkov,tak aj pre skúsených rybárov.Len tak dalej.

    #37989
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    Taky používám kýbl ale i kufřík.Jen k tomu filetování na lodi,když chytáte černý tresky tak je nečistíte-neškrábete?Musel by z toho na lodi být přece pěknej binec ne?

    #37991
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    ……já z ryby vyříznu dvě filety a ryba zůstane celá,potom ji nad vodou rozpárám břicho pro racky a zbytkem navnadím ryby.filety ztáhnu z kůže a je to.žádná krev,žádné vnitřnosti v lodi,čistá práce.

    #37993
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to cica: ale kelleři mají šupiny, který se musí oškrábat. Nebo stahuješ kůži?

    #38004
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    ……abych řekl pravdu ,tak kelery pouštím,jejich tmavé maso mě přijde méně kvalitní než tresky obecné……co se týká kůže tak bych ji stahoval určitě ze všech ryb,pokud nebereš menší kousky v celku na gril.

    #55763
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Na tomto vlákne je aj varovanie.

    #55921
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj,

    nemáte někdo zkušenost s tímto ? Narazil jsem na to v Hornbachu za 499,- a připadá mi docela fajn.

    Díky

    #55922
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Holzby napsal: Ahoj,

    nemáte někdo zkušenost s tímto ? Narazil jsem na to v Hornbachu za 499,- a připadá mi docela fajn.

    Díky

    Máš k tomu nějaký rozměr?Už ho vidim.

    #55927
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    To Jindrich: Asi to bude chtít navrtat do dna dirky, aby z toho mohla vytékat voda.

    😀

    #55928
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    VenaS. napsal: To Jindrich: Asi to bude chtít navrtat do dna dirky, aby z toho mohla vytékat voda.

    Možná už tam jsou.:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 66)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Tašky, kufry, batohy na nástrahy – jaké používáte na lodi

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...