Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Tablety na mořskou nemoc-POSTAFEN

  • Toto téma obsahuje celkem 35 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Kikibut a poslední změna proběhla před 12 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 36)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19240
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)
    #19246
    Chebak
    Člen
    (58 odpovědí)

    Zkoušeli jste někdo homeopatikum Cocculine? Zabírá to velice dobře(určitě ne každému).Fungovalo mi to i při tandemovém seskoku.

    #19249
    Lindbergh
    Účastník
    (26 odpovědí)

    To ZAPA: To je vpořádku, pane Zapo, neomlouvejte se,já to psal v dobrém rozpoložení a nemyslel jsem to nikterak negativně, proto ten smajlík nakonec. Ono v těch diskuzích je všeobecný problém, že ostatní neslyší tón hlasu, nevidí vypitou sklenku u PC atd. a pak ten psaný text může hloupě vyznít. Asi všichni víme, že heslo “víra tvá tě vyléčí” už hodně lidem pomohlo a pomáhá dodnes. Často jsem to při subjektivních potížích někoho jiného zkoušel a většinou to zabralo. Neškodná tabletka o které někomu tvrdíte že je to lék na bolení zubů, zabírá zázračně… A také netvrdím, že se na lodi nemůžu zblejt jak amina 😀 Naopak ten pravidelný pohyb je myslím mnohem horší na zvednutí kufru než nečekané kopance při termickém létání, kde vás to najednou kopne o 20 metrů výš a vtu ránu zase o 20 metrů níž.

    Třeba polknout škraloup z mléka na mě působí okamžitě a můžu sedět doma na zadku 😀

    #20157
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Měli jsme možnost testovat různé výše uvedené přípravky po dobu 14 dní.Byl s námi na Titranu kolega a bylo vcelku jednu jestli Postafen, Kinedril nebo vylepšovák v podobě Tullamore.Jak šly vlny z otevřeného moře nepomohlo ani šest tablet po půlhodinách a návrat byl nevyhnutelný.Takže soudím, že je vcelku jedno, zda to či ono.Pokud t má zabrat, zabere to.Pokud ne pak asi už jen svěcená voda….:-P

    #20158
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Je pravda DORŠÁKU že to král JELIMÁN vymyslel dobře. Bylo mu špatně, na špici zavřel oči, odpočinul si, dal si hroznový cukr, napil se a za 2 hoďky byl zase v pohodě.

    #20194
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To 007: No Ti nevím, ale asi jsem jezdil s jiným Jelimánem, Morisy…:-P

    #21328
    Mary88
    Člen
    (1 odpovědí)

    Dobrý den, prosím Vás psal jste sem v březnu, že jste schopný sehnat postafen….nezbylo Vám náhodou nějaké to balení?Sháníme to po celé republice a neúspěšně…..kdyby náhodou jo,ráda bych ho od Vás odkoupila. Předem děkuji

    masony napsal:

    Zdravím rybáře mužu sehnat prášky postafen.cena za balení 10tab. 246kč ,měl by někdo zájem? at toho objednám víc.

    #21404
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Postafen se dá koupit v Norsku u benzínových pump,a i v běžných obchodech.Máte-li to někam jinam na moře a stále ho ještě nemáte,mohu vám poslat dvě balení.Bližší soukromou zprávou.

    #21415
    Sten76
    Účastník
    (208 odpovědí)

    To ZM: dá se to fakt bez problémů sehnat v Norsku u benzínové pumpy? Jaké jsou vedlejší příznaky 🙂 myslím třeba únava a tak. Jak dlouho to učinkuje? Dík za info

    #21416
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Ten co mám doma jsem kupoval u benzínové pumpy,jinak jsme ho kupovali také v běžných smíšených obchodech i v malých osadách.

    Pokud se nepije k němu alkohol,nejsou žádné vedlejší následky (malátnost,točení hlavy).1-2h před “akcí” 1-2 tablety,mělo by to vydržet na celodenní lov.

    #26696
    Cyril
    Člen
    (11 odpovědí)

    Vrátim sa k liekom proti morskej chorobe, Postafen je určite účinný ale v ČR a SR ťažko zohnatelný. Ja mám veľmi dobrú skúsenosť s liekom COCCULINE. Je to homeopatický liek. 30 tabliet stojí cca 2.80e. Veľká výhoda je, že neuspáva, nevadí mu alkohol. Jedine čo sa nesmie z dôvodu negácie účinku je mentol, ale aj zubná pasta sa dá kúpiť bez mentolu. Tento liek mi poradili kamaráti čo chodia na dvojtýždňové plavby jachtami. Mám ho odskúšaný a doporučujem ho každém kto má pri plavbé vo vlnách problém.

    #26715
    Janda Václav
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Hlavně si nesplést přípravek Postafen s Postinorem.Ten užívají ženy do několika hodin po styku ,aby neotěhotněly.Také má být volně k dostání u benz.pump atd.Kedlobak

    #26717
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Ten Postinor se ale asi u benzinky volne nekoupi, co? :-D:-D

    #26731
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Letos jsem koupil onen zázračný Postafen v lékárně v Norsku. Pravidelně jsem si hodinu před vyplutím jeden “šlehnul” a výsledek…..přišly oceánské a já očekával prohlídku vydatné snídaně. Poraďte něco zaručeného.

    #26732
    Cyril
    Člen
    (11 odpovědí)

    to stroft: COCCULINE

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 36)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Tablety na mořskou nemoc-POSTAFEN

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...