Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Tablety na mořskou nemoc-POSTAFEN

  • Toto téma obsahuje celkem 35 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Kikibut a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 36)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3947
    martin
    Účastník
    (56 odpovědí)

    Zdravím rybáře mužu sehnat prášky postafen.cena za balení 10tab. 246kč ,měl by někdo zájem? at toho objednám víc.

    #18428
    kvlada
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Já bych si 1 balení zcela jistě vzal.Díky Kvlada

    #18429
    kvlada
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Ještě,nevím jak se prášky berou,jedu na 10 dnů pobytu,nevím jestli mi jedno balení bude stačit.Když posoudíš že ne,koupím dvě.Do Norska jedu po šesté.První rybolov mi bylo zle opravdu hodně,nemohl jsem se podívat dolů,navázat,či sundat makrely.Vloni jsem to už bez větších problémů ustál.Bylo mi jen nepatrně nevolno,(ne vždy) a dělal jsem vše co bylo potřeba.Díky Kvlada

    #18437
    vamor
    Účastník
    (93 odpovědí)

    To kvlada : postafen začíná působit cca jednu hodinu po jeho požití, tudíž se musí brát víceméně preventivně, hlavně ty táhlé oceánské vlny umí být pořádně “výživné”. Když už začínáte cítit nastupující mořskou nemoc, je pozdě, nestihne zabrat.

    #18443
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    Když jsme se poprvé vypravili do Norska, tak se jednomu kamarádovi udělalo docela zle a věřte, že si ho vzal po příjezdu na paškál tchán, nalil do něj litr rumu a od té doby už neměl NIKDY problém!!!

    #18450
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    DKlukin napsal:

    Když jsme se poprvé vypravili do Norska, tak se jednomu kamarádovi udělalo docela zle a věřte, že si ho vzal po příjezdu na paškál tchán, nalil do něj litr rumu a od té doby už neměl NIKDY problém!!![/citace

    a tady je důkaz toho,že i ten rum je lék]:-P

    #18477
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Slivovica a hotovo,žádný Postafen nebo co to je…. 🙂

    #18481
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Pane sroubek282 tomu říkám slovo do pranice, i když vím že to je od Vás nadsázka, můžeme provést zkoušku co je lepší. Vemte lahev svého léku,já vemu prášky a vyrazíme na volné moře, pokořit pár čudel. Pak to tu můžeme rozebrat kdo se víc po…lil. Osobně doporučuji každému pokud vyrazí na větší vodu investovat zhruba těch 30NOK do tohoto léku. Naprosto otevřeně přiznávám že ho beru také pokud vyrážím na volné moře a nepovažuji to za nějakou slabost.

    #18482
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    ZAPA napsal:

    Pane sroubek282 tomu říkám slovo do pranice, i když vím že to je od Vás nadsázka, můžeme provést zkoušku co je lepší. Vemte lahev svého léku,já vemu prášky a vyrazíme na volné moře, pokořit pár čudel. Pak to tu můžeme rozebrat kdo se víc po…lil. Osobně doporučuji každému pokud vyrazí na větší vodu investovat zhruba těch 30NOK do tohoto léku. Naprosto otevřeně přiznávám že ho beru také pokud vyrážím na volné moře a nepovažuji to za nějakou slabost.

    :),jasné,plně souhlasím pane Zapo… :)…

    #19200
    Lindbergh
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Tak jsem chtěl zaúkolovat manželku, aby mně sehnala ten Postafen. Bylo mně řečeno, že cituji: na nevolnosti způsobené poruchou vestibulárního aparátu je naprosto stejnej jako Postafen i Kinedryl a že to má naprosto stejnou idikaci i účinnou látku. Mimochodem moje oblíbená tabletka proti blití (před chlastačkou) je Torecan, ale ten je jen na předpis.Berou to těhotný proti blití a jsou fakt super. Takže se na Postafen pěkně vyprdnu a beru ssebou na Bakkan jen Torecan a Kinedryl.

    #19205
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Na Bakkan a střední Norsko nepotřebuji žádný prášky, tam se na otevřené moře téměř nedostanu a ty “drobné” vlny mi nevadí.

    #19211
    Radek Kuklik
    Člen
    (47 odpovědí)

    to: Lindbergh

    Torecan před chlastačkou a Kinedril před vyplutím na moře?To bude mít žaludek po 10 dnech radost:-S:-D

    #19213
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Uz jste to objednaval nebo se jeste muzu pridat? Nechci to pro sebe, ale u nas to stahli z prodeje a ja neprozretelne slibila ..

    Osobne problemy s vlnami nemam, ale spatne se mi dela treba na starsim kutru z vyfukovych plynu. Jak se vitr otoci a vzene mi kour z vyfuku do obliceje, menim barvy jak chameleon. 😕 a pak staci kour z cigarety od souseda a je to … 😀

    #19227
    Lindbergh
    Účastník
    (26 odpovědí)

    radek napsal: to: Lindbergh

    Torecan před chlastačkou a Kinedril před vyplutím na moře?To bude mít žaludek po 10 dnech radost

    Kinedryl je pro ostatní kámoše kdyby bylo potřeba, byl jsem zvolen zdravotníkem. Jako vysloužilému paraglistovi se mně z vln dělat blbě ani nemůže, proti stoupáku v květnu je to prd…ale ten chlast…na ten bude Torecan dobrej 😀

    #19236
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Já by jsem si tak jistý nebyl pane Lindbergh! Nechci se dotknout vašich zkušeností z výšek, sám z nich mám dost hrůzu, ale je to úplně jiné. Dovolím si říc že jsem na vlny zviklej mnohem více a mám stím dodnes problémy hlavně po delší pouze. To nemluvím o tom že každý kdo je na moři jak doma vám potvrdí že se občas neubrání a krmí ryby. Nejde vůbec o to se o vás otírat jen chci aby ostatní pochopili že není ostuda si ten prášek vzít. Jedna tabletka vám neuškodí ani finančně nezrujnuje. Prostě to nefunguje tak že když mě není blbě na kolotoči tak ustojím i moře. Samozřejmě se bavíme o otevřeném moři kde se projevuje vliv sinusových vln. Do klidného fjordu je to, pokud nejste extrémně citlivý, zbytečné a ještě poznámka o kinedrylu. Nevím jestli je stejného složení, ale vím že není tak účinný a u mnoha lidí nefunguje už jsem se o tom mnohokrát přesvědčil. Jsem pro to nehledat ameriku ani si nehrát na hrdinu a v zájmu klidného chytání si vzít ten prášek třeba tajně. Předčasný návrat nekazí den jen vám ale i kolegům a to je si třeba uvědomit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 36)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Tablety na mořskou nemoc-POSTAFEN

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...