Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 1,103)
  • Autor
    Příspěvky
  • #88607
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Honzíku, tak jsi se nějak odmlčel a nevěřím, že pořád sněží a ty jsi zalezl jako medvěd brtník.:-P

    #88610
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Ahoj, moc jsem teď nejezdil, finišujeme s přípravami lodí a kempu před hlavní sezonou..a hlavně bylo celkem ošklivo tak jsem radši pracoval tu, než slídil na vodě..chytl se halík 24kg minulý týden,a v jedné bedně jsem viděl hlavu ze štikozubce..jakmile bude něco mimořádného to víš že to sem vylepím, neboj…:-D

    #88611
    Prunda
    Člen
    (44 odpovědí)

    Já jsem myslel že štikozubci na jaře nejsou.Nikdy jsme na ně netrefili….Kolegovo zkušenosti 15leté tvrdí že až na podzim.

    #88612
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Díky Honzo za informace a potvrzení toho, že žiješ. Ten štikáč je vskutku zvláštnost, ale to je život a ten přináší hlouposti. Přeji klidnou, pohodovou sezónu, hodně ryb a minimum problémů. Za 47 dní startuji s Edenem.:-P

    #88613
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    No vidíte kamarádi, s vámi Honza komunikuje. Takové štěstí já letos nemám. :-?:-?:-?

    #88637
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..polaci kousali do našich černejch…:-D

    #88645
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Pánové naše zkušenost je jiná. Štikozubci koušou i na jaře. Jen na větších hloubkách.

    #88648
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    Kde jste je chytali a na jak velkých hloubkách je na jaře chytáte?

    #88651
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    V podstatě jsem téhož názoru. Ale “kousali” o 100 m hlouběji. 150 m a více.

    #88754
    prochor52
    Účastník
    (120 odpovědí)

    Ahoj Honzo. Chytla se tu u nás před pár dny podivná rybka, neumím to určit. Pomůžeš, nebo někdo jiný:

    Jinak zaplaťpánbů po týdnu hnusu už je zase dobré počasí.

    #88756
    prochor52
    Účastník
    (120 odpovědí)

    štikozubci tady u nás na Halse jdou i na jaře. nejčastěji se chytají na křížení Vinjefjordu s Imarsundem, kde se dno zvedá z hloubky do nějakých 80-90 m. Kdo má na háčku maso a k tomu trpělivost, chytí. Fotka se sice 2 roky stará, ale je tam datum – začátek května.

    #88759
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)
    #88762
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Právě včera sjsem tu rybu viděl na Prima zoomu v relácii krásy baltu a je to jak Honzo píše Hranáč šedý…

    #88776
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Na jaře každopádně 100-150. Ani nemusí být hrana. Stačí placka. Hlavně čerstvé maso a správná montáž. Když najdeš jednoho máš vyhráno. Okolo jích bude hafo.

    #88787
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D Tak zítra vyrážíme …spol s Márou45 na Hitru k CK EDEN. Již každoročně startujeme sezonu tady. Čekejte veselé info. a třeba i ryby :-D:-D:-D Připravený jsme jako nikdy. Veškeré novinky od ICE fish. Od prutů CHARON po uplně nové navijáky až po bombové gumy. Tak pak už jen trocha štěstí, dobré počasí a malinko našeho umu. To že bude PRDEL tak to je jistota nade vše….Však mám zase pár divadelních kousků. Takže pokud nám to nepůjde tak vás dozajista nasledující dny pobavíme.:-D:-D

    Takže fakt PRDEL…..:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 1,103)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...