Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 1,103)
  • Autor
    Příspěvky
  • #93661
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …13 kg keler z místa kde keleři holt jsou…:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #93662
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …sice nepovedené foto, ale na to Bílej tesák …halibut se povedl..!!!

    #93670
    Dušan
    Účastník
    (74 odpovědí)

    Ahoj Dollmoy

    jak vidím, tak štěstí přeje připraveným 🙂 gratuluji.

    prostě letos jsme se z bráchou podruhé netrefili do termínu, kdy se ryby rozhodli, že budou konečně žrát a brát 🙂

    ale jen jim hezky dejte ať vědí že to kluci z Czech Republik umí 🙂

    #93730
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak Vás všechny zdravím z Edenu. Po náročné cestě s čekáním na trajekt jsme konečně na místě.

    Mára má pravdu a opravdu jsme vyjeli. Mám zde kolegu/kamaráda z práce, který není rybář a nikdy v Norsku nebyl. Po přípravách a nákupech doma jsme včera vyjeli a já měl větší strach jak on. Hlavně, aby něco chytil. znám to od vnuků. První ryby jsme pustili. Hurá chytil 4 pěkné dorše a tak jsme měli radost všichni. Ten den se mi povedl hezký červený dorš 75 cm.

    Dnes jsme jeli vše objet a zjistit co je na tom, že letošní sezóna není nic moc.A musím potvrdit, že je to pravda a kdo říká něco jiného. tak měl štěstí nebo je výborný rybář a nebo prostě lže. Počasí nám zatím docela přeje i když jsem zažil lepší. Určité¨ročníky¨ některých druhů ryb zde prostě nejsou a nebo v minimálním počtu a ryby se musí dlouze hledat a jsou malé. To je ten největší problém, neboť hodně lidí bere i podměrečné velikosti.

    Je osm hodin a tak něco schroupnem, dáme kafíčko a půjdem je hledat. Držte nám palce.

    #93734
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Ještě jse zapomněl, děkuji Všem za přání k svátku, ale jse Nepomucký, přesto to potěší.

    #93736
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoj Honzo je zajimavé že jen o cca 20km na západ ,jsme tento problěm s rybama neměli…pravda že bylo hodně hluchých míst, ale osvědčeně místa fungovaly…průměrnu velikost ryb jsme měli 60-80cm i když taky se odchytávalo hodně malých doršátků….

    #93737
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    A taky ti celá plzenská parta přeje k svátku:-D

    #93741
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    to Honza Dufek: Honzo pěkný ryby. Prosím tě od kdy tam máš letos světlo 24 hodin? Příští rok to chceme zažít a nejspíš u tebe. 😀

    A co ty? Nejezdíš? Nebo ti snad neberou? Ať tam máš pohodu a klidný lidi.8-)

    #93743
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    kulik napsal: Tak Vás všechny zdravím z Edenu. Po náročné cestě s čekáním na trajekt jsme konečně na místě.

    Mára má pravdu a opravdu jsme vyjeli. Mám zde kolegu/kamaráda z práce, který není rybář a nikdy v Norsku nebyl. Po přípravách a nákupech doma jsme včera vyjeli a já měl větší strach jak on. Hlavně, aby něco chytil. znám to od vnuků. První ryby jsme pustili. Hurá chytil 4 pěkné dorše a tak jsme měli radost všichni. Ten den se mi povedl hezký červený dorš 75 cm.

    Dnes jsme jeli vše objet a zjistit co je na tom, že letošní sezóna není nic moc.A musím potvrdit, že je to pravda a kdo říká něco jiného. tak měl štěstí nebo je výborný rybář a nebo prostě lže. Počasí nám zatím docela přeje i když jsem zažil lepší. Určité¨ročníky¨ některých druhů ryb zde prostě nejsou a nebo v minimálním počtu a ryby se musí dlouze hledat a jsou malé. To je ten největší problém, neboť hodně lidí bere i podměrečné velikosti.

    Je osm hodin a tak něco schroupnem, dáme kafíčko a půjdem je hledat. Držte nám palce.

    Honzo jeďte ven na Froyafjord a blíž k moři směrem na západ.Nemá smysl se zdržovat mezi ostrůvky a na starých místech.Ryby tam letos nenajely a jsou fakt dál.Jak tě znám,tak je najdeš.Pozdravuju Kima a spol a držím palce…

    #93804
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    os napsal:

    to Honza Dufek: Honzo pěkný ryby. Prosím tě od kdy tam máš letos světlo 24 hodin? Příští rok to chceme zažít a nejspíš u tebe.

    A co ty? Nejezdíš? Nebo ti snad neberou? Ať tam máš pohodu a klidný lidi.

    …zdravím do Perníkova…chytat jezdím, nyní hlavně gumy, přívlač, polaci..mezi úlovky od Inttianu se začínají objevovat štikáči víc a víc, ale na ně ten správný čas ještě příjde..na “37” se chytají slušní bedničkoví keleři, připlete se i metr+ …

    #93818
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak dnes v noci jsme byli vzádu až u majáku. Povedl se jeden polak a doršové, největší měl 78 cm. Makrely a bedýnkví keleři nikde.

    Nejsme jediní, kteří nenajdou polaky.

    Hoza Dufek se za námi včera zastavil a ukázal nám kde oni nachytali polaky, ale v 5o m a hlouběji. Zkusili jsme to, ale pokud nevíš přesně polohu, tak se to hledá špatně. Nenašli jsme to neboť byly i vlny a vítr a bylo to na vodě ne u ostrovů a byl opravdo silný drift.

    Přesto jsme v pohodě nálada výborná a legrace a vtípků taky dost.

    Díky všem co nám fandí a drží palce je to hned lepší.

    Měli jsme problém s motorem, chytal až se mu zachtělo a to v mělčinách byl problém a tak jsme s pomocí Martina z Edenu a p. Einara vyřešlili problem výměnou lodi a zde motor fachčí na 100 %.

    Dnes chceme opět dráždit štěstí, ono se unaví a sedne i na nás!:-D

    #93819
    miran
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Jen drážděte 😀

    #93830
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …Fagerholmen…pak “Kulikova” tyč…vyjeli jsme až na Djupklakflua ale tam fučelo, tak zpět na Fagerholmen “polačí šutr”..

    #93832
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    no vida, že jsi to nezapomněl. Pěkný…., přitom Kulík píše, že se trápí. 🙁

    #93857
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Letos jedeme od 1.8. na Dolmoy poprvé. Procházím mapu a sonduju kde budeme chytat – i na základě zdejších příspěvků. Nicméně nikde nemohu najít mníkoviště Hallarevet (asi blbě koukám). Můžete mi někdo poradit kde to je? Díky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 1,103)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...