Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 1,103)
  • Autor
    Příspěvky
  • #92769
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Krása, gratulace a jen tak dál. Už, abych tam byl.:-P

    #92770
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    Honzo paráda, asi nás na příští rok přesvědčíš. 😉

    #92779
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    No vidím, že se to okolo Hitry Dolmoy začíná hýbat. Mám za to, že po dnešku již Kulík nebude mít klidné spaní. Oba jak jsme staří tak jsme v tomto smyslu pobláznění. Ty systémy na mníky mám navázané a tak chybí na ně jen pověsit makrelu. Jen ji chytit. Kolegové co se mnou budou na lodi mají mraženou, ale vím, že se na háčku rozpadá. Uvidíme.

    #92783
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    kim napsal:

    No vidím, že se to okolo Hitry Dolmoy začíná hýbat. Mám za to, že po dnešku již Kulík nebude mít klidné spaní. Oba jak jsme staří tak jsme v tomto smyslu pobláznění. Ty systémy na mníky mám navázané a tak chybí na ně jen pověsit makrelu. Jen ji chytit. Kolegové co se mnou budou na lodi mají mraženou, ale vím, že se na háčku rozpadá. Uvidíme.

    Stačí koupit čerstvou a nasolit,to ještě stihnete,nemusí se vozit zamražená,ale určitě tam už budou,u Korlinu jsem je chtal už koncem května

    #92863
    Pavel
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Dotaz na zkušenější kolegy. Nevíte jak to nyní vypadá s připojením k internetu u Edenu?

    Rád využívám rad ostřílených norků a rád bych na oplátku přispěl svou troškou do mlýna v příštím týdnu.

    #92864
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Mám informace, že připojení funguje. Pouze veřejně používaný počítač má s připojením potíže.

    #92866
    Pavel
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Kuklik – velice děkuji. Notebook vezeme vlastní a pokud bude spojení a něco náhodou ulovíme, rádi se podělíme o zážitky.

    #92993
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Pátý zájezd rybářů do kempu Dolmsundet s pány řidiči Pepou,Slávkem a Jardou je na cestě.Pohodovou cestu,rybářkám a rybářům přeji hezkou dovolenou,pěkné úlovky.Evžene,těšíme se na fotky a video.

    #93001
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Také se budu těšit na informace od Evžena. My je střídáme. Hlavně aby počasí vyšlo. Kulík s předstihem zjistitl, že polovinu pobytu to nebude slavné – vítr a déšť.

    #93002
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    kim napsal: Také se budu těšit na informace od Evžena. My je střídáme. Hlavně aby počasí vyšlo. Kulík s předstihem zjistitl, že polovinu pobytu to nebude slavné – vítr a déšť.

    Kime neboj,dlohodobá předpověď jim nikdy nevyšla.Víš sám,že se tam mění počasí ze dne na den.Má smysl se dívat jeden den dopředu a někdy se to změní i během dne.Určitě Vám to vyjde a když ne,tak to přepijete….

    #93005
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    To Kim a Kulik. Snad Vam pocasi vyjde, my jsme ho meli na prd. Pekne snad bylo jen 3 dny, zbytek bud fucelo nebo s prestavkma padala voda.

    Zatim rekord tohoto turnusu dors 104 cm.

    #93008
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    S počasím je to komplikované. Já minulý rok sledoval předpověď, bál se. Nakonec jsem jel dokoupit ještě dva “atombordely”, abych nakonec jeden vybalil poslední večer. A to jsem ho opravdu jen vybalil.

    Nevěřím, že by jste so s Kulikem zkazili dovolenou nějakým deštěm.

    Já mám letos 120 rybohodin, počasí vůbec nehrálo roli

    😛

    #93009
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …předevčírem se povedl 23 kg halík..

    #93010
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …něco ryb z uplynulých dní na Dolmoy..

    #93011
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …polaci stále koušou..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 1,103)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Střední Norsko 2014…Hitra..Froya..Dolmoy…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...